RÜYADA LİMON TOPLAMAK

Rüyada limon toplamak, çok hayra yorulmaz ve genellikle sağlığı ilgilendiren konularda sorunlar yaşanacağına işaret eder. Yaşlı kimseler için çok uzun sürecek bazı kronik hastalıkların habercisi olan rüya kişinin ağız tadını ve hayatının keyfini kaçıracak kötü haberler almasına da yorumlanır. Limon toplamak maddi anlamda sürekli olarak geriye doğru bir gidişin başladığına ve ekonomik koşullarda iyileştirme yapamayan rüya sahibinin sürekli olarak gelirinin azalacağına, stresli günler yaşaması yüzünden de moralsiz olacağına tabir edilir. İlişkilerde ve sosyal ortamlarda da nahoş olayların ve konuşmaların yapılacağına kalp kırıcı veya kişinin gönül koyacağı durumlar içinde bulunacağına, agresif bir tutum ve uzlaşmaz yapıda olmanın da işareti olabilir.

Rüyada Limon Toplamanın Anlamları

Rüyada yeşil limon toplamak, henüz olgunlaşmamış yeşil limon toplamak vakti gelmeyen bir işe girişmenin sonucunda yaşanacak büyük hayal kırıklığına işaret eder. Bekar kişiler için acele edilen bir evliliğin sonunda kişiye yalnızca hüsran getireceğinin de alameti olduğu gibi, evli kimseler için de eşleri ile aralarında soğuk rüzgarlar esmesine neden olacak olayların yaşanacağına yorumlanır. Yeşil limon maddi olanakların henüz iyileşmediğine, kişinin yatırım yapmak amacında ise bir süre daha şartların iyileşmesi için beklemesi, sabırlı olması gerektiğine işaret eder.

Rüyada olgunlaşmamış limon toplamak, iş kuranların para kazanmaya başlayacaklarına, geleceğin daha umut dolu olacağına ancak bu süreç içinde çok çalışan ve sağlığına gereken özeni göstermeyen kişilerin bazı hastalıklarla da mücadele etmek zorunda kalacaklarına işaret eder. Para konusunda sıkıntı çekenler için kısmetlerin artması ve bereketin çoğalması anlamına da gelmektedir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com