RÜYADA LİMON SIKMAK

Rüyada limon sıkmak, birinin işine gereksiz yere karışmak veya başkalarının işlerine dahil olmak suretiyle bir tatsızlığa neden olmak anlamlarına gelmektedir. Özellikle iş konusunda üstüne vazife olmayan bir meselede söz söyleyen rüya sahibinin bir anda tüm dikkatleri olumsuz şekilde üstüne çekeceğine ve bu durumun etkisinden dolayı iş yerinde tatsız diyaloglar yaşamak zorunda kalacağına tabir edilir. İstemeden de olsa birinin keyfini kaçırmaya, bu kişilerin eleştirisine maruz kalmaya işaret eden rüya, farklı anlamlara da gelmektedir. Rüyada salataya limon sıkmak, acısıyla, tatlısıyla, macera dolu bir hayat sürmek anlamına gelirken, bir kasenin içine limon sıkmak ise cimriliğe varan şekilde birikim yapmaya işaret eder. Rüya sahibinin geleceğe yönelik kaygılarından kaynaklı şekilde bütçesini aşırı sıkmasının aile üyelerini rahatsız ettiğine de tabir edilir. Rüyada limon sıkıp suyunu içmek ise, tatsız bir haber almak, üzüntü yaşamak anlamına gelmektedir.

Rüyada Limon Sıkmanın Anlamları

Rüyada çürük limon sıkmak, tecrübelerden ders alınmadığı takdirde ve aynı hataları tekrarlamak suretiyle zarara uğramak anlamına gelmektedir. Özellikle maddi konularda kişinin elinin fazla açık olması sonucunda kendisini kullanan çok sayıda insanın çevresini sardığına, bir türlü iki yakasını bir araya getiremediği gibi, kazancının hayrını da göremediğine yorumlanır. Çürük limon sıkmak, verim alınmayan, kazanç getirmeyen ve geleceği olmayan bir işte ısrar etmek suretiyle boşa zaman geçirmek şeklinde de tabir edilir.

Rüyada limon almak, sarı limon almak, güçlüklere karşı ayakta durmaya ve dirayetli, hırslı biri olmaya işaret eder. Yeşil limon almak, yeni bir işin başlangıcında olmaya ancak bu işten kazanç elde etmek için uzun süre beklemek gerektiğine, bu süreçte birikimlerden harcama yapılacağı için sıkıntı yaşanacağına tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com