RÜYADA LİMON GÖRMEK

Rüyada limon görmenin anlamı, bazı sorunlar yaşanacağına delalet eder. Limon aynı zamanda sağlık sorunlarının meydana geleceğine de işaret eder. Yeşil kabuklu limon üzüntüye, sıkıntıya ve can sıkıntısına neden olacak olayların yaşanacağına işaret eder. Bir başka tabire göre rüyada limon görmek karşısındakini aşağılamaya, hor görmeye, dışlamaya ve küçümsemeye yorulur. Bir kişi rüyasında başka birinden limon aldığını görürse, rüya sahibi o kişiyi hor görecek demektir. Rüyada sarı kabuklu olan meyve ve sebzelerin genel olarak tabiri iyi değildir, sağlık problemleri şeklinde tabir edilir. Rüyada limon görmek bazen de kişinin haksızlığa uğrayıp, hak etmediği sözler işiterek üzülüp, büyük bir yıkım yaşayacağına ve etrafında bulunan bazı kimseler tarafından beklemediği, kötü muamele göreceğine işarettir.

Rüyada Limon Görmenin Anlamları

Rüyada limon yemek, başarıları ve düzenli hayatı nedeni ile çevresindeki kişiler tarafından kıskanıldığı anlamına gelir. Bu kişinin etrafı kem gözlerle doludur. Ayrıca rüyasında limon yediğini gören kişi hiç ummadığı şekilde kötü bir olay yaşayacak ya da kötü söz işitecek demektir.

Rüyada limon ağacı görmek, güler yüzlü, mütevazı, herkesin derdini dinleyen, anlayışlı, hoşgörülü ve herkese yardım eden, destek olan bir kimseye yorulur.

Rüyada limon suyu görmek, zorlukların arkasından gelecek olan güzel günlere işarettir. Başka bir yoruma göre, sıkıntıların son bulmasına ve mutluluğa işarettir.

Rüyada limon suyu içmek, dertlerden kurtulmaya, başarılı olmaya ve esenlik anlamına gelir.

Rüyada limon toplamak, rüya sahibinin huzurunun ve mutluluğunun gideceğine, yerine sağlık sorunlarıyla mücadele etmenin verdiği yorgunlukların kalacağına delalet edilir. Kişinin rüyasında limon toplaması, maddi açıdan her geçen gün zarara uğrayacağına, gelirinin ve kazancının her geçen gün daha da azalacağına delalet eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com