RÜYADA LİMAN GÖRMEK

Rüyada liman görmek, güç ve kudret sahibi olmaya, zorlukları yenmek için kendine inanmaya, başarılı olmaya ve başarılı oldukça da daha fazla özgüven toplamaya işaret eder. Birikmiş borçlardan tamamen kurtulup, birikim yapabilecek kadar büyük miktarda gelir elde etmeye, yolu beklenen bir kişinin geleceğine veya rüya sahibinin çok sayıda misafir ağırlayacağına, hafiflemeye, rahatlamaya ve keyiflenmeye rivayet edilir. Kişinin ağız tadı ve zenginlik ile yaşayacağı anlamına gelmektedir. Rüyada liman görmek, yolculukla yorumlanır. Bu yolculuk sonunda rüya sahibinin büyük kazanca ve mutlu bir hayata kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Liman Görmenin Anlamları

Rüyada limanda gemi görmek, bir gemi ya da çok sayıda gemi görmek uzaktan gelecek kişilere kavuşmaya ve bu sayede hane içinde bayram gibi günler yaşamaya işaret eder. Rüya sahibinin hasret olduğu ve özlemini derinden hissettiği kişilere kavuşacağına, onları büyük bir mutluluk ve heyecan içinde karşılayacağına işaret etmektedir.

Rüyada limanda dolaşmak, huzura, rahata ve emniyet içerisinde bulunmaya işarettir. Rüya sahibinin maddi ve manevi anlamda huzura ereceğini iş hayatında mevki olarak yükseleceğini, gelecek kaygısının ortadan kalkıp huzurlu bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada limanda beklemek, yüksek ticari kazançlara, şöhrete erişmeye, iyi gelire, rızkın hayırlı olmasına, zengin amire, mutluluğu bulmaya, verdiği sözünü tutmaya, tatlı dilli genç tanıdığa işaret eder.

Rüyada limanda yürümekhünerli bir insana, istenilen bir kazanca, sağlıklı yaşamaya, emniyette olmaya, servete, manevi külfeti bulunan bir kimseden kurtulmaya, mutluluğa kavuşmaya, merhametli arkadaşa, görgülü yaşlı kişiye, planların yerine geleceğine, istenilen kuvvete ulaşmaya işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com