RÜYADA LEYLEK GÖRMEK

Rüyada leylek görmenin anlamı, dindar, ince fikirli, kırılgan yapılı, naif, zarif, kibar, geleceği düşünen, sabırlı bir kişiyi sembolize eder. Rüya sahibinin böyle bir kişi ile yapacağı izdivaca ve mutlu olacağına işarettir. Rüyada leylek, hayırlı olacak şeylerin işaretini verir. Leylek zenginlik, mutluluk ve evlat anlamına gelir. Bir leylek tuttuğunu veya kendisine hediye edildiğini gören, yukarıdaki sıfatları taşıyan biri ile dost olur anlamını taşır. Leyleğin kendisiyle konuştuğunu gören, herkesin şaşıracağı bir iş yapar yahut iyi bir insandan hayır ve menfaat görür. Evinin damında bir leyleğin durduğunu görmek, iyi bir kimsenin evine misafir olacağına delalet eder.

Rüyada leylek yuvrusu görmek, rüya sahibi için hayra yorulur. Kendisine engel olan, başarılarının önüne geçen ve sürekli kafasını meşgul eden gereksiz kişileri hayatından çıkaracağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada leyleğin uçtuğunu görmek,  uçak ile gelen bir misafire işarettir. Rüyasında leylek gören bir kadınsa, çok asil, ağır başlı, eğitimli ama biraz tutucu bir adamla evlenecek diye yorumlanır. 

Rüyada leylek yakalamak, rüya sahibinin etrafında fedakar kişilerin var olduğuna ve bu kimselerin rüya sahibi için hayır duası ettiğine işarettir.

Rüyada leylek öldürmek, rüyayı gören kişinin gurbette olan bir yakınının ziyaretine geleceğine, güzel heber almaya, yeni bir iş kurmak için birinden destek almaya, sıkıntısız huzurlu bir hayata işaret eder.

Rüyada leylek yumurtası görmek, rüya sahibinin yavrusuna ve ondan gelecek kısa süreli olan gözyaşına işarettir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.