RÜYADA LEŞ GÖRMEK

Rüyada leş görmek, gören kişinin uzun zamandan beri iyi haber beklediği bir yerden kötü hatta kara haber almasına ve bu yüzden hayattan ve insanlardan kopmasına işaret eder. Rüya sahibinin, yapmaya çalıştığı işlere ve ortaya koyduğu çalışmalara engel olmaya çalışan, yapılanları sürekli kötüleyen, sürekli dedikodu yapan ve her mecrada kötü kişiliğini ortaya koyan bir kişinin varlığına işaret eder.

Rüyada Leş Görmenin Anlamları

Rüyada hayvan leşi görmek, iki şekilde yorumlanır. Hayvan leşi kötü kokuyorsa eğer, düşmanların rüya sahibine karşı çok hırslandıklarına ve çok büyük hazırlıklar içinde olduğuna işaret eder. Eğer hayvan leşi kokmuyorsa, sadece rüya sahibine karşı değil rüya sahibinin ailesine de çok hırs beslediklerine yorumlanır.

Rüyada kokmuş hayvan leşi görmek, gören kişinin aile hayatında ve iş hayatında çok büyük sorunlara ve sıkıntılara sebep olacak büyük ve çok önemli bir sırrın ya da gizli bilginin açığa çıkmasına ve bu yüzden geri dönülemez bir zarara uğrayacağına işaret eder.

Rüyada etrafa pis koku yayan leş görmek, düşmanlık yapan kişilerin çığırından çıktığına ve çok büyük ve zararlı şeylerin peşinde olduklarına ve en kısa sürede planlarını devreye sokacaklarına işaret eder.

Rüyada ölü görmek, gören kişinin çok sevdiği, gelmesini dört gözle beklediği ve uzun zamandır özlemini çektiği kişinin bir anda çıkıp gelmesine işaret eder.

Rüyada ölüp dirildiğini görmek, uzun zamandan beri hayal edilen ve çok istenen bir şeye çok yakın bir tarihte kavuşmaya ve hayallerin gerçek olmasına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.