RÜYADA LEĞEN GÖRMEK

Rüyada leğen görmek, gören kişinin aşk hayatında mutluluğu yakalamasına işaret eder. Rüya sahibinin yüzünü güldürecek, gönlünü hoş tutacak, kadrini kıymetini bilecek, hem mutlu gününde hem de zor gününde yanında olacak hayırlı bir kişi ile tanışıp, birliktelik yaşayacağına işaret eder. Kişi iç dünyasını zenginleştirecek, manevi duygularını hareketlendirecek, kalbini çarptırmayı başaracak olan hayırlı bir kısmetle karşılaşıp, dünya evine girmeye karar verecek demektir. Rüyada leğen görmek, rüya sahibinin muradına ereceği anlamına gelir.

Rüyada Leğen Görmenin Anlamları

Rüyada leğen almak, geçim derdinin sona ermesi anlamına gelir. Rüya sahibi çektiği yokluktan kurtulacak, eline düzenli olarak kazanç geçecek bu sayede dünya nimetlerinden daha fazla faydalanacak demektir. İşlerin hafiflemesi, borçların azalması ve hayatın kolaylaşmasına işaret eder.

Rüyada leğen yıkamak, bir hanımın varlığı ile tabir edilir. Rüya sahibinin işinin yükünü hafifleten, hizmetini eksiksiz ve kusursuz olarak yerine getiren, yaşamının her alanında kendine destek olup, dualarını esirgemeyen bir hanım ile tabir edilir. Bu hanım, eş, anne, sevgili, kız kardeş, kız arkadaş olabilir.

Rüyada leğen içinde su görmek, başarı ve zafer anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatının başarılarla geçeceğine, her zorluğu kolaylıkla yenebileceğine, sorunlar karşısında sağduyulu davranarak karlı çıkacağına işaret eder. İşte zafer, hane içinde bolluk, bereket ve zenginlik olarak tabir edilir.

Rüyada leğen içinde yıkandığını görmek, gören kişi afiyete kavuşur demektir. Rüya sahibinin maddi anlamda azalan gücünün artacağına, işlerin yoluna gireceğine, arka arkaya pek çok iş teklifi geleceğine işaret eder.

Rüyada bakır leğen görmek, hayırlara işaret eder. Mutluluk, kazanç, rızık, eğlence, keyif, sağlık ve huzur bulmaya işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com