RÜYADA LASTİK GÖRMEK

Rüyada lastik görmek, rüya sahibinin kendi kafasına uygun olan, kendisiyle aynı şeyleri savunan, aynı şeylere karşı çıkan, acılarını, dertlerini ve sıkıntılarını bölüşen bir kimse ile tanışacağına ve onunla ömür boyu sürecek, güzel ve gerçek bir dostluk kuracağına işaret eder. Bu rüya, hayırlı kişilerle karşılaşmaya onlar sayesinde sıkıntıdan kurtulmaya ve fayda sağlamaya da işaret eder.

Rüyada Lastik Görmenin Anlamları

Rüyada lastik patlaması, ferahlık ve mutluluk getirecek olaylar yaşamaya, rüya sahibinin içine su serpecek haberler almasına, kötü, karamsar ve korku dolu düşüncelerinden uzaklaşacağına ve bu sayede içinin açılacağına işaret eder.

Rüyada lastik izi görmek, daha önce girişilen ve olumsuz durumlarla karşılaşılan bir işten el etek çeken rüya sahibinin yine de bir türlü kurtulamayacağını ve bu işle alakalı sorunlarla uğraşmak zorunda kalacağını ifade eder. Lastik izi, kişinin kalbinde geçmişten kalan bir sızı olduğuna ve her ne kadar unutmak istese de, bir türlü içinden atamadığına alamettir. Yaşanan derin bir hayal kırıklığı veya keder nedeniyle kişinin her adımını düşünerek atacağını, bir daha olumsuzluk ve üzüntü yaşamamak için hayatını düzene sokacağını ifade eder. Büyük bir lastik izi görmek iş hayatındaki başarılı günlerin, ihtişamın geride kaldığına ama şimdiki durumun da kişiyi geçindirecek, kimseye muhtaç etmeyecek kadar iyi olduğuna işaret eder.

Rüyada lastik ayakkabı, gören kişinin hane içinde yaşadığı tatsızlıklara, anlaşmazlıklara, kavgalara ve fikir ayrılıklarına bir son verecek, ailesiyle anlaşma yoluna gidecek ve onlara sarılarak, onlarsız geçirdiği günlerin acısını çıkaracak demektir. Rüya sahibinin yaptığı haksızlığın farkına varacağına ve telafi yoluna gideceğine işaret eder.

Rüyada lastik saç tokası, birleşmeye ve anlaşmaya işaret eder. Fakat bu birleşme belli bir süre geçtikten sonra olacaktır. Bunun yanında lastik toka başarısızlıktan sonra ümit edilen toplu mala, zorlanarak elde edilen nimete, bir kişiden yardım isteyerek hak edilen ticari kazanca, zamanla beklenen yüksek mertebeye kavuşmak şeklinde tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com