RÜYADA LANETLENMEK

Rüyada lanetlenmek, gören kişinin zarar ziyana uğrayacağına, başarısız, mutsuz ve hasta olacağına, kötü kişilerin şerrine uğrayacağına, kazadan ve beladan başının kurtulmayacağına, işlerinin bozulacağına, rızkının kesileceğine, güzel günlerinin geride kalacağına ve tüm planlarının bozulacağına işaret eder. Rüya sahibi aksiliklerle, uğursuzluklarla, melanetli olaylarla karşılaşacak, düşmanlarına ve rakiplerine karşı yenileceği şeklinde yorumlanır. Rüyada lanetlendiğini görmek, de hiç iyi değildir ve şer olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin zorluk, çile ve zahmete düşeceğine, geçiminin zorlaşacağına, borçlarının çoğalacağına, yaşamındaki her şeyin tersi şekilde ilerleyeceğine işaret eder.

Rüyada Lanetlenmenin Anlamları

Rüyada lanetli ev görmek, gören kişinin aile saadetine nazara geleceğine, evindeki huzurun, anlayışın, sevginin, saygının ve iletişimin bozulacağına, ev içinde sorunların meydana geleceğine, aile bireylerinin birbirleri ile kavga ve çatışma halinde olacağına tabir edilir.

Rüyada lanetli bebek görmek, gören kişinin heveslerinin, isteklerinin ve hayallerinin yarıda kalacağına ve umutlarının tükeneceğine işaret eder. Rüya sahibinin iyi niyetlerinin kurbanı olacağına, herkesi kendi gibi zannedeceğine fakat bu konuda yanıldığını anlayacağı zaman çoktan pişman olmuş olacağına işaret eder.

Rüyada birini lanetlemek, rüya sahibine kötülük yapmış ve onu kendisine düşman etmiş bir kişinin varlığının kendisini çok rahatsız ettiğine, bir yanının onu deyim yerindeyse Allah’a havale etmeye karar verdiğine bir yanının da kendisine yaptığı haksızlığın bedelini ona ödetmek istediğine işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com