RÜYADA LAMBA YAKMAK

Rüyada lamba yakmak, gören kişi için hem hayırlı, hem de müjdeli bir rüyadır. Rüya sahibinin ettiği duaların kabul olacağına ve kişinin çok parlak bir geleceğe adım atacağına yorumlanır. Genellikle iş, kariyer ya da eğitim konularında verilecek doğru kararların kişiyi gelecekte zengin ve başarılı biri haline getireceğine işaret eder. Düşülen zor bir durumdan kurtulmaya yorumlandığı gibi, her zaman şeffaf yaşayan, dürüstlüğü ile alkış toplayan ve adaletten yana tavır alan bir kişi olunacağını da tabir edilir. Lamba yakmak mucitlik anlamına da geldiğinden, kişinin var olan fikirleri üzerinde çalışarak yeni icatlar elde etmesi için şartların çok uygun olduğuna da dikkat çeker. Her türlü girişim, yeni iş açma veya yatırım yapma niyetinin gerçekleşebilmesi için doğru zamanda olunduğuna işaret eder.

Rüyada Lamba Yakmanın Anlamları

Rüyada lamba söndürmek, gizlisi saklısı olmak veya sırları olduğu için herkesten şüphelenmek anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin ailesini veya sevdiklerini üzmemek için yaptığı bazı hataları gizleme yoluna girdiğine ancak bu durumun ilerleyen zamanlarda kendisini köşeye sıkıştıracağına işaret eder. İş konusunda isteksizlik ve tembellik içine girilmesinden dolayı kazancın önceki dönemlere göre daha az olacağına, borçların çoğalacağına, kişinin sahip olduğu imkanları doğru ve verimli şekilde kullanmamasından dolayı sıkıntı yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada lamba kırmak, tüm düzeni, yaşam standardını değiştirecek kararlar alınacağına ve sorumluluğun sadece rüya sahibine ait olacağına işaret eder. Lamba kırmak genel olarak iyiye yorumlanmaz ve nazara uğramaya, halsizlik yaşamaya işaret eder. İşten ayrılmak veya çıkarılmak gibi anlamları da vardır. Evindeki lambayı kırmak aile içinde sert sözler sarf edileceğine, iş yerinde lamba kırmak ise amirlerle ters düşüleceğine işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com