RÜYADA LAMA GÖRMEK

Rüyada lama görmek, pek de hayır olarak kabul edilmez. Bilakis rüyayı gören kişi için şansızlık ve uğursuzluk olarak tabir edilmektedir. Rüyayı gören kişinin kurulu düzeninin, işlerinin ve dolayısıyla da hayatının bozulacağına, neşesinin, huzurunun ve ağız tadının kaçacağına yorulur. Rüya sahibinin yaşadıklarının etkilerine ve ağırlığına dayanamaması nedeniyle sağlık sorunları yaşayarak, evden çıkamayacağı anlamına gelmektedir. Bunun yanında rüyada lama görmek, derin güven, güç ve dayanıklılığı ifade eder. Yani rüya sahibinin güçlü ve güvenilir bir insan olduğunun işaretçisidir.

Rüyada Lama Görmenin Anlamları

Rüyada lama yavrusu görmek, günah işlemeye işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de rüya sahibinin evleneceğine ve zengin olacağına işaret etmektedir. Olumsuz olarak liyakati az, müsrif bir kadın ile tabir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise rüya sahibinni kötü bir şeyle karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada lamanın tükürdüğünü görmek, gerçek hayatta rüya sahibini öfkelendiren bir durum olduğunu ve yoğun bir öfke duygusu yaşadığını gösterir. Bunun bir başka anlamı ise sinirlerine hakim olup, içindeki hayvani saldırganlık duygusuna her zaman hakim olmak, sonradan pişman olacağı bir şey yapmamak gerektiğine işaret etmektedir.

Rüyada lama düşmek, rüya sahibinin ömrünün kısalacağına ve bu yüzden tövbe etmesi gerektiğine işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre de yenilen et kadar bir hırsızdan mal elde edileceğine işarettir. Olumsuz olarak gören kişinin akrabalarıyla bir sorun yaşayacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise iyi giden işlerin bozulmasına işaret etmektedir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com