RÜYADA LAHANA SARMASI GÖRMEK

Rüyada lahana sarması görmek, yeni tanışılan biriyle çok samimi ortamlara girileceğinin, kişinin arkadaş ilişkilerinde yenilikler olacağının ve daha eğlenceli günler geçireceğinin göstergesidir. Lahana sarması aile ilişkilerinin de güçlü ve istenilen şekilde olduğuna, her zaman her konuda ailenin birbirine destek olduğuna işaret eder. Çok miktarda lahana sarması görmek kişi için kenara atacağı para ve sermaye anlamına gelir. Ticaret yapan kişilerin işlerinde aşırı disiplinli davrandıklarını ve yanlarında çalışan insanlara karşı daha acımasız olduklarını da delalet eder. Özel yaşamda ikili ilişkilerde sorunlar çıkacağına ve kişinin yaşadığı problemler yüzünden içine kapanacağına işaret eder.

Rüyada Lahana Sarması Görmenin Anlamları

Rüyada lahana sarması yapmak, kendi ayakları üstünde durmak için kararlar alan rüya sahibinin özellikle arkadaş ve dost çevresi tarafından çok destekleneceğine, yapacağı girişimlerin ve alacağı kararların kendisine çok olumlu sonuçlar vereceğine, özellikle küçük iş yerleri açma düşüncesinde olanlar için işlerin kısa sürede büyüme göstereceğine ve maddi beklentilerin fazlasıyla karşılanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada lahana sarması yemek, gören kişinin bugüne dek yaptığı birikimlerin kendisine büyük bir mal veya arsa alacak kadar biriktiğine ve önemli bir yatırım yapılacağına işaret eder. Lahana sarması yemek aynı zamanda rüya sahibinin hiç bitmeyen bir kısmete sahip olduğunu, şansının her an yaver gideceğini ve her şekilde maddi anlamda gönlünden geçen bir hayat süreceğine işaret eder. Bekar bayanlar için kendisine talip olan çok sayıda erkeğin varlığına işaret eder. Bekar erkekler için de çapkın olunduğunun göstergesidir.

Rüyada beyaz lahana sarması görmek, gören kişinin vurdumduymaz tavırlarıyla bazı fırsatları tepeceğine işaret eder. Kendi hayatında gelişen olayları umursamayacaktır. Rüya sahibi bu tavırlarıyla üzücü gelişmeler karşısında herhangi bir tepki vermez, insanların dertleriyle çok fazla uğraşmaz. Bu durum da rüya sahibinin yanında fazla insan kalmamasına neden olacaktır.

Rüyada karalahana sarması görmek, katı kalpli bir erkeğe ve güzel olmayan durumlara işarettir. Karalahana hayırlı bir rüya değildir. Bu rüya yaşanılacak sıkıntılardır. Lahana yeşil renkteyse elde edilecek kazanca, ulaşılacak mutluluğa ve kazanılacak başarılara işarettir. Karalahana, elde edilecek paradır. Bu rüya bazen sıkıntıdır. Ticaretle uğraşan yeşil lahana görürse işlerinde başarılı olur. Rüyada lahana, açığa çıkacak sırdır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com