RÜYADA LAHANA GÖRMEK

Rüyada lahana görmek, kişinin sermayesi ve birikimi olarak değerlendirilir. Rüyasında lahana gören kişinin tıpkı lahananın yaprakları gibi üst üste gelen kısmetleri vardır yani rüya sahibinin kısmeti açıktır ve boldur. Rüyada lahana görmek, ticaret politikasının ılımlı olduğuna işaret eder. Fakat lahana çok sert tutumlu, katı ve dar düşünceli kimse olarak yorumlanır. Rüyasında lahana gören kişinin içine kapanıp, depresyona gireceği bir haber alacağı tabiri de yapılır. Rüya sahibinin hem iş hem de aşk hayatında üst üste sorunlar ve yıkımlar meydana gelecektir.

Rüyada Lahana Görmenin Anlamları

Rüyada lahana toplamak, para biriktirmek anlamına gelir. Rüyasında lahana topladığını gören  kişi maaşının bir kısmını kötü ve zor günler için biriktiriyor demektir.

Rüyada lahana almak, bazı fırsatlar ve iş olanakları yakalanacak, kısmetler iyi değerlendirecek demektir.

Rüyada lahana yemek, bir kişinin rüya sahibine dertlerin açması anlamına gelir. Rüya sahibi bir yakınının kimseyle paylaşamadığı, gizli sorunlarını dinleyecektir şeklinde tabir edilir.

Rüyada lahana sarması görmek, güzel bir döneme girmek şeklinde tabir edilir. Kişinin yakında güzel gelişmeler yaşayacağına ve mutku edici haberler alacağına delalet eder.

Rüyada lahana sarmak, hayırlara işaret eder. Kişinin iş hayatında olumlu gelişmeler yaşayıp, başarıları sayesinde yükseleceğine, aşk hayatında da çok mutlu olacağı biriyle tanışıp yaşanacak olan beraberliğe yorulur.

Rüyada lahana turşusu görmek, hastalıkların ilacı olarak görülür. Rüyasında hastalık sorunu olan kişinin hastalığına çare bulunacağına işaret eder.

Rüyada lahana turşusu yemek, kısmet olarak değerlendirilir. Rüyasında lahana turşusu yediğini gören kişinin karşısına çok hayırlı bir kısmet çıkacak demektir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com