RÜYADA LAĞIM GÖRMEK

Rüyada lağım görmek, hiç hayırlı değildir. Rüya sahibinin yaşayacağı gam, keder, kasavet, sıkıntı ve zorluk anlamlarına gelmektedir. Rüya sahibi çok büyük belaların içine düşecek ve belki de hayatının en kötü dönemini yaşayacak demektir. Hastalık, üzüntü, dert, hem maddi hem de manevi kayıp yaşamak anlamına gelir. Rüya sahibi hayatında öylesine kötü bir dönem geçirecek ki ne bundan daha öncesi olmadığı gibi sonrası da olmayacaktır şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Lağım Görmenin Anlamları

Rüyada lağım çukuruna düşmek, gören kişinin zengin olacağına işaret etmektedir. Rüyada görülen pislik ne şartta olursa olsun zenginlik ve bolluk anlamına gelir. Rüya sahibinin işlerinin bir anda ani bir patlama yapacağına ve kişiye çok büyük gelir getireceğine işaret eder.

Rüyada lağım temizlemek, rüya sahibi önce çok üzüleceği bir sorunla karşılaşacak sonra bu sorunun giderilmesi sayesinde çok mutlu olacak kendisini adeta yeniden doğmuş gibi hissedecek demektir. Bu olay rüya sahibine bazı şeylerin değerini anlaması için vesile olacaktır şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada lağım faresi görmek, tiksinmeye değil mutlu olmaya neden olacak bir gelişme yaşanacağına işaret eder. Rüya sahibi, kendisi için uygun ve hayırlı bir kişiyle tanışıp, onunla ileride mutlu bir evlilik gerçekleştirebilir şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada lağım kokusu almak, gören kişinin özel hayatının, tadı tuzu sayılacak küçük atışmaların yaşanmasına ve her iki tarafından birbirini kaybetmekten ne kadar çok korktuklarını fark etmesine işaret eder. Bu küçük münakaşalar, sevenleri birbirine daha fazla bağlayacak demektir.

Rüyada lağım taşması, gören kişinin hayatında hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, kafasını kurcalayan sorunların sona ereceğine bu sayede de iş ve tahsil hayatına daha kolay adapte olacağına işaret eder. Rüya sahibi kafasının boşalması ve rahatlaması sayesinde daha başarılı ve mutlu olacaktır şeklinde yorumlanmaktadır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com