RÜYADA LACİVERT RENGİ GÖRMEK

Rüyada lacivert rengi görmek, gören kişinin iş hayatına işaret eder. Rüya sahibinin yoğun bir iş hayatına sahip olduğuna, işinin her zaman kağıtlar üzerinde, imzalarla ve mühürlerle yürütüldüğüne tabir edilir. Lacivert, resmiyetin, memuriyetin ve yüksek makamın bir göstergesidir. Rüya sahibi devlet dairesinde bir memur olarak önemli bir işe atanabilir, yönetici ya da müdür olarak bir iş teklifi alabilir şeklinde tabir edilir.

Rüyada Lacivert Rengi Görmenin Anlamları

Rüyada lacivert gömlek görmek, rüya sahibinin hem iş hem de okul hayatının büyük başarılarla geçeceğine, rüya sahibinin her zaman en iyisi olacağına işaret eder. Gören kişi, azmi ve çalışkanlığı ile okulunda da işinde de hep başarılı olmanın mutluluğuna nail olacak demektir.

Rüyasında lacivert çanta görmek, rüya sahibinin yakında çok güzel, hayırlı ve nitelikli eleman olarak çalışabileceği bir iş teklifi alacağına ve iş görüşmesine gideceğine işaret eder. Gören kişi, bu teklifi kabul ederse eğer hem koltuğu hem de maaşı yüksek olacak, bu durum da kendisini çok memnun edecektir şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada lacivert ceket görmek, gören kişi, hayırlı bir işi noktalamak için bir kalabalığa girecek ve bu kalabalıkta kendisinin de yeri olacak demektir. Örneğin, mezuniyet töreni, yemin töreni, nikah, nişan ya da düğün töreni gibi hayırlı olacak işler şeklinde tabir edilir.

Rüyada lacivert kravat görmek, rüya sahibinin çevresinde olmayan yani dışarından bir kişinin daha sonradan kendisine talip olmasına, rüya sahibinin de bu işte gönlü olacağına işaret eder.

Rüyada lacivert elbise giymek, rüya sahibinin devlet kapısındaki, resmi bir işinin ya da mahkemede bekleyen bir davasının olumlu yönde gelişme göstererek, rüya sahibinin hayrına sonuçlanacağına ve kişinin artık geceleri yastığına başını rahat koyup, huzur içinde uyuyacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com