RÜYADA LACİVERT ELBİSE GÖRMEK

Rüyada lacivert elbise görmek, memuriyete işarettir. Devlet dairelerinde veya önemli bir resmi kurumda işe başlamak, sınavlardan başarı elde etmek ve resmi makamlarda geçecek bir iş hayatına dahil olmak şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin çevresine karşı her zaman mesafeli davranışlarda bulunarak ve aşırı samimi olmayarak kendisini koruyacağına işaret ettiği gibi, sert ve otoriter bir yönetici olunacağına da işaret eder. Resmi işlerde çok olumlu haberler almaya ve kişi bekar ise karşısına son derece kibar, işi olan ve kariyer planları yapan bir talibin çıkacağına da yorumlanmaktadır.

Rüyada Lacivert Elbise Görmenin Anlamları

Rüyada lacivert elbise siparişi vermek, atama bekleyen kişilerin, gelen müjdeli haber sonucunda yapacakları hazırlıklara, görev nedeni ile başka bir şehre taşınmaya ve resmi görev nedeni ile sevdiklerinden ayrı düşmeye işaret eder. Okul hayatının başarılı bir grafikle devam ederek, genç kimselerin ilerde istedikleri görevleri almak ve sorumluluklarını geliştirmek için pek çok fırsata sahip olacaklarını ifade eder. İçinde bulunulan ortamlarda parmakla gösterilecek bir kimse haline gelineceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada lacivert elbise giymek, bir erkeğin lacivert elbise giymesi kendisine destek verecek bir bayanın varlığına işarettir. Özellikle eş veya anne desteğini işaret eden rüya, gören kişinin iş hayatının masa başında geçeceğine ve değerli evraklarla uğraşacağına da yorumlanır. İş arayan ya da iş değiştirmek isteyen kişiler için de güzel tekliflerin söz konusu olacağına, mevcut koşulların daha da iyi hale geleceğine de işaret eder. Devlet dairesi, kamu kurum ve kuruluşları da iş sahibi için görev alacağı yerler arasındadır şeklinde yorumlanmaktadır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com