RÜYADA KUZU KESMEK

Rüyada kuzu kesmek, gören kişinin aile içinde yaşayacağı fırtınalı tartışmaların, aile bireylerinin birbirlerine karşı saygısının azalacağının işaretçisidir. Çocuğu olan kişiler için kuşak çatışmalarının, ergenlik sorunlarının da gündeme geleceğini ifade eden bu rüya, gören kişiyi çok üzen, çözüm bulmakta zorlanacağı problemler yüzünden hanedeki tüm huzurun bozulacağını işaret eder. Rüyasında kuzu kestiğini gören kişinin evlatları asi olur ve aile büyüklerini dinlemeden hareket ederler demektir. Kendilerini düşünen, başkalarını kullanmak isteyen, çıkarlarına uygun davranan, umursamaz çocuklara da tabir edilir. Kederli günlerin habercisi olan bu rüya, hastalıklara da yorumlanır. Moral bozucu gelişmelerin yaşanacağına, ailedeki huzursuzluğun baş göstereceğine ve bunların iş hayatına da yansıyacağına işaret eder. Yıkıma neden olacak gelişmelerin, para sorunlarının, manevi yalnızlığın, eşle aradaki uyumsuzluğun, ayrılıkların da habercisidir.

Rüyada Kuzu Kesmenin Anlamları

Rüyada kuzu öldürmek, gören kişinin kendi ayağına dolandıracağı işlere girişeceğine, iyi adımlar atmak isterken tamamen yanlışa düşeceğine, derin bir pişmanlık duyacağına, üzüntüden geceleri uykusunun bölüneceğine ve kötü durumlar yaşayacağına işaret eder. Çocukları ile arasında uçurumlar olan ailelerin sorunların üstesinden gelmeyi başaramayacaklarına ve aile birliğinin kökten sarsılacağına tabir edilir. Kötü alışkanlıklar edinen çocukların, eğitimlerine önem vermeyen insanlar olacaklarına ve geleceklerini inşa etmekten aciz kalacaklarına da işaret eder.

Rüyada ölü kuzu görmek, umut edilen veya umut bağlanan bir meselenin gerçekleşmeyerek kişiye büyük bir hayal kırıklığı yaşatacağına, kişinin karşısına çıkacak kötü niyetli kişiler yüzünden mal kaybı yaşanacağına, hastalık söz konusu ise uzun süreceğine işaret eder. Çocukların anne ve babalarına karşı geleceklerine, itaat etmeyecekleri gibi, aynı zamanda başına buyruk şekilde yaşayacaklarına, evden ayrılacaklarına ve inatçı şekilde davranarak ailelerini derin bir kedere düşüreceklerine tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.