RÜYADA KUYUYA DÜŞMEK

Rüyada kuyuya düşmek, gören kişinin düştüğü kuyunun şekline ve boyutuna göre farklı şekillerde tabir edilmektedir. Rüya sahibinin düştüğü kuyu büyük, uçsuz bucaksız ve karanlık ise; rüya sahibinin çok büyük dertler içinde olduğuna işaret eder. Bu rüyayı gören kişi çözmekte zorluk çekeceği ve çok yıpranacağı sorunlarla karşılaşacak demektir. Rüyada düşülen kuyu küçükse, çok fazla derin değilse ve düşülen kuyudan gün ışığı görülüyorsa; rüya sahibinin bazı sıkıntılar yaşayacağı ama bunlar karşısında yılmayacağı ve hep umutlu olacağı şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyada Kuyuya Düşmenin Anlamları

Rüyada kuyu görmek, gören kişinin etrafında bulunan tehlikelerin habercisidir. Rüya sahibi çok geç olmadan bu tehlikelerin farkına varıp, önlemini alacak demektir. Rüyada görülen kuyu, genellikle tehlikeleri temsil eder. Bu nedenle kuyu görülen rüyaların ertesinde temkinli olmak gerekmektedir.

Rüyada kuyuya düştüğünü ve çıktığını görmek, rüya sahibinin karşılaşacağı sorunlar karşısında yılmadan mücadele edeceğinin ve bu sorunları aşacağının habercisidir. Rüyada düşülen kuyudan çıkmak, rüya sahibinin iradesi güçlü ve zorluklar karşısında pes etmeyen bir kişiliği olduğuna işaret eder. Bu durum, rüya sahibinin hayatının başarılarla dolu olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada kuyuya düşen birini görmek, rüya sahibinin bir tanıdığının çekeceği sıkıntının habercisidir. Rüya sahibinin ailesinde, akrabalarından veya arkadaş çevresinden tanıdığı bir kişi maddi veya manevi anlamda sorunlar yaşayacaktır. Rüya sahibi, tanıdığı bir kişinin düşeceği bu zor durumdan dolayı üzüntü duyacaktır.

Rüyada kuyuya taş attığını görmek, gören kişinin temkinli olacağının habercisidir. Rüya sahibi, temkinli hareket edip, gireceği işi önceden ölçüp biçecek ve ona göre hareket edecek demektir. Rüya sahibinin takındığı bu tavır, onu gireceği işlerin veya söyleyeceği sözlerin zararlarından kurtaracağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com