RÜYADA KUYRUK GÖRMEK

Rüyada kuyruk görmek, gören kişinin iş hayatında ya da sosyal hayatında içinde bulunduğu ekip ile hareket ettiğine ve bu şekilde kendini hem çok daha mutlu hem çok daha güvende hissetmekte olduğuna tabir edilir. Aynı zamanda, rüya sahibini insanlar arasında kötülemek için çıkartılmış dedikodulara işaret eder.

Rüyada Kuyruk Görmenin Anlamları

Rüyada kuyrukta olduğunu görmek, gören kişinin iş hayatında ve sosyal hayatında yeni çalışmalar ya da işler sayesinde yeni kişiler ile tanışılacağına tabir edilir. Rüyada kuyrukta beklerken gören kişinin, iş hayatında sabır gösterilirse çok iyi yerlere geleceğine işaret eder.

Rüyada kuyruğu olduğunu gören kadın, kendisinde gözü olan insanlar tarafından dedikoduya uğrar ve bu dedikoduyu çıkaran kişiyi bulmaya çalışırken kendini bir iftiranın içinde bulacağına işaret eder.

Rüyada kuyruğunu kesen kimse görmek, başlatılan karalama kampanyasından dolayı maddi ve manevi olarak çok büyük zarara uğranacağına ancak bu durumdan kurtulmak ve dedikodu yapan kişileri bulup adını temize çıkarmaya işaret eder.

Rüyada kuyruk tuttuğunu görmek, rüya sahibi için uzak bir yoldan gelecek hayırlı bir habere ya da hediyeye işaret eder.

Rüyada tüylü hayvan kuyruğu görmek, gören kişinin en kısa sürede uzaktaki bir akrabasından çok büyük miktarda para ya da mal kazanacağına işaret eder.

Rüyada yılan kuyruğu görmek, hayatta her taraftan tehlike gelebileceğine işaret eder.

Rüyada kuyruğun tüylerinin dökülmesi, uzaktan gelecek kısmetin başka insanlar tarafından da takip edildiğine ve çok zor zamanların yaşanacağına ancak kısmetin en kısa zamanda rüyayı gören kişinin eline geçeceğine işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com