RÜYADA MAŞA GÖRMEK

Rüyada maşa görmek, gören kişiyi kullanmak isteyen ve özellikle maddi olanaklarını sömürmek için etrafında dolaşan, kötü niyetli ve kurnaz kişilerin varlığına işaret eder. Bu kimselerin art niyetlerini fark eden rüya sahibinin çeşitli yöntemler kullanarak kendisini kurtaracağını ve tedbir alacağını da bildirir. Maşa gören kimselerin anne ve babaları da dahil olmak üzere, tüm akrabaları kişiden sürekli talep etmek suretiyle bir şeyler isterler. Kendisinin parasında gözü olan yardımcılar çalıştırmaya da işaret eden rüya, dikkatli olmak gerektiğinin de habercisidir.

Rüyada Maşa Görmenin Anlamları

Rüyada maşa satın almak, gören kişinin kötü niyetli olmasa da kurnazlık yaparak bir başka kişinin üstünden para kazanacağına, kendi çıkarları uğruna sevdiği bir arkadaşı hakkında yalanlar söyleyeceğine ve hak etmediği bir işi alarak bir başka kimsenin hakkını ve rızkını gasp edeceğine de yorumlanır. Maşa satın alan kimseler görünenin dışında kimsenin haberdar olmadığı işler yaparlar ve genellikle gelecekte başlarını ağrıtacak olayların içinde yer alırlar. Hukuki açıdan haksız bulunmak ve tutuklanmaya işaret eder.

Rüyada kızgın maşa tutmak, rüya sahibinin kötü bir haber alacağına ve can evinden vurulacağına işaret eder. Aşkla ve büyük bir sevdayla tutulmuş olunan bir kimsenin yapacağı çok önemli bir hataya veya ihanete işaret eden rüya, aldatılmaya ve söylenen yalanlarla kişinin tüm hayatının çıkmaza gireceğine de delalet eder. Üzüntü ve aşırı kederli bir ruh haline neden olacak bir kötülüğe maruz kalacak olan rüya sahibinin güven duygusunu tamamen yitirerek, kimseyi görmek istemeyeceği ve kendi içine kapacağı bir dönem geçireceğini de bildirir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com