RÜYADA KAVGA ETMEK

Rüyada kavga, görüş biçimine göre birkaç farklı şekilde tabir edilir. Rüyada birini tartaklamak, saçını çekmek, tekme ya da tokat atmak, sopayla dövmek o kişiye destek vermek anlamındadır, aynı şartlar altında rüyada bir kişiden dayak yemek o kişiden destek ve yardım almak anlamına gelir. Rüyada bir toplumun ayağa kalkıp isyan etmesi ya da kavgaya tutuşması orada baş gösterecek olan ve tüm toplumu ilgilendiren sıkıntılara ve zorluklara işaret eder. Rüyada biriyle kavga ettiğini görmek fikir ayrılıklarına, alınan kararlarda muhalefete, görüşlerde sorunlar yaşamaya delalet eder. Rüyada kavga etmenin bir başka tabiri de birine karşı kin ve nefret beslemeye ya da nifak tohumları ekmeye işaret eder.

Rüyada Kavga Etmenin Anlamları

Rüyada ağız dalaşı, yaşanacak sorunlar anlamına gelir. Rüya sahibi sıkıntılı günler göreceğine işarettir. Bu rüya genellikle üzüntü ve kederdir. Eğer rüyada ağız kavgası yapıldıysa ve kavga adilen kişi tanıdıksa o kişiyle yaşanacak kısa süreli bir husumete işarettir veya bu rüya, o kimsenin gören kişiden uzaklaşmasına, kızdıracak ve üzecek hareketlerde bulunmasına işarettir.

Rüyada bir kadınla kavga etmek,  gerçek hayatta zayıf insanların haklarını gasp eder veya onların üzüleceği davranışlarda bulunur. Bu rüya genellikle bir kimsenin hakkına girileceğine ve bu sebeple büyük bir günah işleneceğine delalettir.

Rüyada anne ve babayla kavga etmek, rüyayı gören kişi için işlenecek büyük bir günaha işaret eder. Bu rüya bazen de anne babaya karşı davranışlarda dikkat edilmesi gerektiğini zaman zaman onları üzecek ve kıracak hareketlerde bulunulduğunu gösterir. Annesi ile rüyasında kavga eden kimse gerçek hayatta da onu üzecek bazı hareketlerde bulunur.

Rüyada kavga izlemek, gerçek hayatta da yapılan haksızlıklara, kötülüklere gözlerini kapar ve bu haksızlıkların sona ermesi için hiçbir şey yapmaz. Eğer kavga edenleri izleyip ayırmaya çalışılıyorsa bu gören kişinin iyi bir insan olduğuna ve elinden geldiğince kötülükleri önlemeye çalışan hayırlı bir kimse olarak saygı ve sevgi kazanacağının bir göstergesidir.

Rüyada kavga edenleri ayırmak, gerçek hayatta insanların arasını düzelten ve herkes tarafından sevilen bir kimsenin göstergesidir. Bazen de bu rüya insanlar arasında dengeyi sağlayan ve onlara iyilik yapan bir kimse olunduğuna ve çoğu kişinin takdirinin kazanıldığının habercisidir. Rüyada silahlı bir kavgayı ayıran çok büyük bir üzüntüden kurtulur veya üzüntü yaşayan bir kişinin bu sıkıntılarını davranışları ile engeller.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com