RÜYADA KAR GÖRMEK

Rüyada kar görmek, rızıkla yorumlanır. İyi olaylar olacağına, hastalıkların son bulunacağına veya güzel bir haber alınacağına işaret eder. Kış mevsiminde yağan kar, sevinileceğine ve iyi bir şeylerin olacağına, rüyayı gören kişinin düşmanı varsa, düşmanını alt edeceğine yorumlanır. Ancak normalde kar yağmayan bir mevsimde görülmesi pek iyiye yorulmaz. Rüyayı gören kişinin yada bir yakının hasta olabileceğine, önceden planlanmış bir organizasyonun iptal olabileceğine yada beklenen bir şeyin olmayacağına işarettir. Yağan karın kimseye zararının dokunmaması, çabuk erimesi, sıkıntılı dönemlerin son bulacağının habercisidir.

Rüyada Kar Görmenin Anlamları

Rüyada kar altında yürümek, özel hayatta veya iş hayatında bir problemle karşılaşabileceğinizle yorumlanır. Aynı zamanda bu rüya bir yerden kazanç elde edileceği ile de yorumlanır.

Rüyada eve kar yağması, aile ve iş hayatı konusunda çok hayırlı bir rüyadır. Yağan karın şiddetine göre farklı şekillerde yorumlanır. Eğer kar şiddetli ise sıkıntılı bir durumla karşılaşılacağına, işlerin aksayacağına, kötü biri yüzünden zarara uğrayacağına, bir tartışma arasında kalınacağına, yakın birinden ihanet göreceğine işarettir. Eğer kar şiddetli değilse, haneye bolluk ve bereket geleceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, yeni bir gönül ilişkisine başlanacağına ve mutlu günlere yorulur.

Rüyada kar topu oynamak, biraz rahatlamak ve sosyalleşmek için arkadaşlarınızla eğlenceli aktiviteler yapmaya ihtiyacınız olduğunu gösterir. Aynı zamanda bu rüya yakın çevrenizde arkadaşlarınızla aranızda bir rekabet ortamı oluşabileceğine de yorumlanır.

Rüyada yaz mevsiminde kar yağması, sıcak bir havada kar yağdığını görmek iş hayatınızda yada özel yaşantınızda bazen yanlış, hatta saçma sayılabilecek adımlar attığınıza işarettir. Yaptığınız bu yanlışlıklara dikkat etmeniz gerektiğine yorumlanır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com