RÜYADA KAN GÖRMEK

Rüyada kan görmek, varlık içerisinde iken yokluğa, yokluk içerisinde iken varlığa işaret etmektedir. Rüyada her hangi bir uzuvdan kan aktığının görülmesi akraba tarafından gelecek bir kötülüğe ve kedere işaret eder. Burundan çok az bir kan gelmesi ise rüya sahibinin başından geçen bir olumsuzluğun bertaraf olmasına delalet eder. Fazla kan akması elde olan malların kaybedilmesine, giyilen bir elbise üzerinde kan görülmesi ise ticarette yapılmış olan haksız kazanca delalet etmektedir. Vücudun her hangi bir bölgesinden iltihap şeklinde çıkan kan ise sağlık, afiyet ve huzura işaret etmektedir. Genç bir kızın kan görmesi hayırlı bir evliliğe, hamile bir bayanın kan görmesi ise düşük yapmaya yorumlanır. Arka taraftan kan çıkması ise mevcut kötülükten kurtulmaya işaret etmektedir.

Rüyada Kan Görmenin Anlamları

Rüyada kan vermek, içinde bulunulan kötü bir durumdan yardımlar ile kurtularak refaha ereceğine ve güzel günlerin geleceğine işaret eder. Rüya sahibi kanı bir başkasına veriyor ise kötü bir vaziyetten iyi bir vaziyete geçeceğine veya zenginliğe işaret etmektedir.

Rüyada kan lekesi görmek, kıyafetlerinde kan lekesi gören kişiye haksız yere iftira atılır demektir. Kişiye zararı dokunmayacak olan bu durumun yanı sıra, düşmanların işbirliği yaparak kişinin işine engel olacağına, aile birliğini sarsmak için çaba harcayacaklarına işaret eder. Yerde kan lekesi görmek ise bir kazadan son anda kurtulmak, sağlıkla ilgili geçici bir rahatsızlık yaşamak anlamına gelmektedir.

Rüyada kan kusmak, genellikle vicdan azabına işaret etmektedir. Her hangi bir sebepten dolayı kan kustuğunu gören kişi aslında içindeki acıları ve pişmanlıkları dışa çıkarmıştır. Bu sebeple geçmişte yapılmış olan bir kötülüğün bertaraf edilmesi gerektiği düşünülmektedir. Bazı tabircilere göre ise rüyada kan kusmak kötü bir hastalıktan kurtularak sağlık ve huzura kavuşmaya işaret etmektedir.

Rüyada kan tükürmek, biri hakkında kötü sözler duyulacağına, rüya sahibinin arkasından kötü sözler konuşulduğuna işaret eder. Gören kişinin tükürmüş olduğu kan gömlek veya pantolona bulaşmış ise kadınlar hakkında genel bir yargı belirtileceğine delalet etmektedir. Çokça kan tükürüldüğünü görmek ise kişinin mal varlığının azalmasına işaret etmektedir.

Rüyada üstü başı kan içinde olmak, kazancın hayrını görememek, varlık içinde olunmasına rağmen bir türlü iki yakasını bir araya getirememek anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin sürekli nazara maruz kaldığını, üzerindeki uğursuzluk nedeniyle işlerinin ters gideceğini ve parasının bereketinin olmayacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com