RÜYADA KAMBUR GÖRMEK

Rüyada kambur görmek, iyi şekilde tabir edilmez. Rüya sahibinin başından uğursuzluğun, belanın, sorunun ve sıkıntının eksik olmayacağı günlerin yaklaştığı anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişi için yolunda giden işlerin bozulmasına, neşeli ve güzel günlerin son bulmasına, hayatın karışmasına ve başarıya giden yolların tıkanmasına tabir edilir. Rüya sahibinin uzun sürecek problemlerle karşılaşacağına ve bir süre zorluk çekeceğine, moralsiz ve hasta olacağına işaret eder.

Rüyada Kambur Görmenin Anlamları

Rüyada kambur olduğunu görmek, kişi eğer rüyasında kendisini kambur olarak görürse onun rüyası hem hayra hem de şerre yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin yaşadığı utancın ve mahcubiyetin sırtında kambur oluşturduğuna ve başını öne eğdirdiğine işaret ederken diğer bir yandan yokluğun kişiyi yorduğuna usandırdığına tabir edilir. Bu rüya ayrıca rüya sahibinin borçlarının sona ereceğine ve yüzünün güleceğine yorumlanır.

Rüyada kambur birini görmek, evdeki hesabın çarşıya uymayacağına ve rüyayı gören kişinin hayatının, planlarının ve işlerinin alt üst olacağına, sakin giden hayatının sarsılacağına ve kişinin kavgaların ve karmaşaların içinde kalacağına işaret eder.

Rüyada kambur adam görmek, ve onunla konuşmak, rüya sahibinin bütün ağız tadını ve uykularını kaçıracak, sağlığını bozacak, üzülmesine sebep olacak bazı olayların yaşanacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com