RÜYADA KAKTÜS GÖRMEK

Rüyada kaktüs, rüya sahibinin arkasından çevrilen bazı işlerin olduğuna işaret eder. Bu rüya, kişiyi uzun zamandır huzursuz eden ve şüpheye düşüren bir olayı yavaş yavaş anlamaya ve çözmeye başlamasına delalet eder. Rüyada kaktüs görmenin bir diğer yorumu da rüya sahibinin toplum içine girmeyi tercih etmeden yani kendini insan kalabalığından ve toplumdan soyutlayarak yaşamayı tercih etmesi şeklinde tabir edilir.

Rüyada Kaktüs Görmenin Anlamları

Rüyada kaktüs ekmek, gören kişinin çok zorlu bir işin üstesinden gelerek, onu tamamlamasına ve büyük bir başarı elde etmesine işaret eder.

Rüyada kaktüs ağacı, gören kişinin insani ve samimi duyguları ile yaklaştığı, kendilerine zerre kadar kötü duygu düşünce beslemediği kişilerin hiç de öyle masum ve saf olmadıklarına işaret eder. Bu kişiler, rüya sahibine karşı aynı duygular ve niyetler içinde değillerdir bilakis art niyetli ve fesattırlar diye yorumlanır.

Rüyada kaktüs dikeni, rüya sahibinin kendi içine çekildiği, kendi dünyası ile baş başa kaldığı bir mekana işaret eder. Örneğin, rüya sahibinin evdeki odası şeklinde örnek verilebilir. Kişi, mabedi olarak gördüğü bu yere izni olmadan girilmesine çok kızıyor hatta mümkünse girmek için teklif bile yapılmasını istemiyor demektir.

Rüyasında kaktüs çiçeği, gören kişinin şansı açılacak ve hayat kendisine gülecek demektir. Rüya sahibi aradığı mutluluğu yakalayacak, hayattan umduğu her şeyin fazlasına bile sahip olacak demektir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com