RÜYADA KAHVE YAPMAK

Rüyada kahve yapmak, şansın açılacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin hem kazançtan hem de aşktan yana bahtının açık olacağına, geleceğinin zenginlik ve mutluluk içinde geçeceğine rivayet edilir. Sıkıntıların bitmesi, bolluğun, verimin, dünya nimetlerinin ve kazancın artması anlamına gelirken kişinin hayallerinin gerçek olacağına, rüya sahibinin muradına ereceğine, sevdiği insana kavuşacağına tabir edilir. Rüyada kahve yaptığını görmek, rüyayı gören kişinin kendisine sevinç ve heyecan verecek bazı haberler alacağı ya da hayatının dönüm noktası sayılacak kadar olumlu gelişmeler yaşayacağı ve şansının yaver gideceğine işaret eder.

Rüyada Kahve Yapmanın Anlamları

Rüyada şekerli kahve yapmak, program dışına çıkmanın kişiyi ilk başta strese soksa da, daha sonra mutlu edeceğini, değişikliğin günlük rutininden çıkarıp rüya sahibini daha çok motive edeceğini ifade eder. Sabrının sonunda hem rahata kavuşan, hem de sorunları daha salim bir kafayla çözen kişilerin kendilerini ödüllendirmek için güzel bir seyahat planı yapacaklarına işaret eder.

Rüyada sütlü kahve yapmak, gören kişinin yaşayacağı bir olayın kendisini maziye götüreceğine ve unutamadığı bazı şeyleri yeniden aklına getireceğine işaret eder. Eski defterleri açmaya rivayet edilir.

Rüyada köpüklü kahve yapmak, hiç beklenmedik bir anda aşka düşmeye ve ayakları yere basmaz olmaya işaret eder. Rüya sahibinin birisinden çok etkileneceği anlamına gelmektedir.

Rüyada tuzlu kahve yapmak, gönlü olmadığı halde bir ilişkiye başlayan rüya sahibinin hem kendisine, hem de karşı tarafa haksızlık ettiğine, çok zaman geçmeden bu hatadan döneceğine yorumlanır. Zarardan erken dönmek, başkalarını üzecek kararlar vermek ve bu dönemde ciddi eleştirilere maruz kalıp, göğüslemek zorunda olmak demektir. Bir erkeğe tuzlu kahve yapmak o kimseyle kavga edileceğine, kocaya tuzlu kahve yapmak ise ev içinde çıkacak tartışmaların, fikir ayrılıklarının ve orta yolda buluşamamaya işaret eder.

Rüyada misafirlere kahve yapmak, kişinin eli açık biri olmasının yanı sıra, parasının hesabını da yapamadığını, genellikle ay sonunda sıkıntı çektiğini, ayağını yorganına göre uzatmadığı takdirde ilerleyen zamanlarda borçlarının giderek artacağını ifade eder. Kalabalık misafirlere kahve yapmak elden çıkacak yüklü miktar bir paranın ve abartılı harcamalar yüzünden evde huzursuzluk yaşamanın işaretçisidir.

Rüyada görücü gelenlere kahve yapmak, özel yaşantıda heyecan verici gelişmelerin kişiyi keyiflendireceğini, hayallerine giden yolda önemli adımlar atacağını, ev inşaatına girişeceğini veya evini tamir ettireceğini bildiren rüya, haneyle ilgili pek çok değişikliğin kapıda olduğunun habercisidir. Telaşlı ve yoğunluk içinde geçen günlerde iş hayatında da hareketlenmeler olacağı gibi, maddi beklentilerin de karşılanacağının işaretçisidir.

Rüyada kahve yapıp taşırmak, gören kişinin yanlış hareketlerindeki ısrarın ve aşırı inatçı tutumunun insanları çileden çıkarmaya başladığına, kendisine sabredenlerin de artık karşılık vermeye başlayacaklarına yorumlanır. Tamamen keyfe keder yaşayan kişilerin gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalacaklarına ve yakın çevrelerine verdikleri zararın farkına varacaklarına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com