RÜYADA KAFESTE KUŞ GÖRMEK

Rüyada kafeste kuş görmek, rüya sahibinin yaşayacağı bir hapis olayına, hapishaneye düşmeye ve özgürlüğünün elinden alınmasına işaret eder. Hürriyetine zarar verecek davranışlarda bulunan rüya sahibinin çevresinde kötü insanlar olduğuna veya bir tuzağa düşüp, beklemediği bir anda kötü olaylar yaşayacağına yorumlanır. Her anlamda hayat kalitesinin düşmesi olarak da tanımlanabilecek olan rüya, bazen evlenilen kişinin yaptığı baskılara da işaret ettiği gibi, kişinin bu baskı sonucunda bunalıma girerek özgüvenini kaybedeceğine, asosyal bir insan haline geleceğine de işaret eder.

Rüyada Kafeste Kuş Görmenin Anlamları

Rüyada kafesten kuş salıvermek, rüya sahibinin müjdeli bir haber almasına ve bu haber sayesinde hem kendisinin, hem de sevdiği birinin hayatına iyilikler katacağına, tutuklu olan kimselerin ise beraat alıp özgürlüğüne kavuşacağına işaret eder. Tıkanmış yolların açılacağına, beklenen gelişmelerin olumlu şekilde sonlanacağına ve kişinin emellerine geç de olsa ulaşarak mutluluktan havaya uçacağına yorumlanır. Geleceğin pek çok başarıya kucak açacağına, hayatın kişiye her nimetini sonuna kadar sunacağına ve şansın döneceğine de tabir edilen rüya, önemli gelişmelerin yaşanacağı güzel bir dönemin habercisidir. Kuşkuların yok olacağı belirsizliklerin ortadan kalkarak, kişinin istediği gibi yolunda rahatlıkla yürüyeceğine de işaret eder.

Rüyada kafeste ölü kuş görmek, kötü bir rüyadır ve tehlike işaretidir. Kaza veya büyük bir hastalığı da işaret eden rüya, hastalık neticesinde önemli bir bedensel sorunun yaşanacağına, bu durumun kişinin tüm hayatını baştan aşağı olumsuz şekilde etkileyerek değiştireceğine de işaret eder. Çıkılan yolculukların tehlikeler arz ettiğine, tanışılan kişilerin kişiye her türlü zararı verecek derecede kötü niyetli olacaklarına, maddi olarak telafisi mümkün olmayan şekilde dolandırıcılık yaşanacağına ve tüm hayatın kötü bir hale gelerek kişinin içinden çıkamayacağı kadar zor bir duruma düşeceğine de işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com