RÜYADA KAFES GÖRMEK

Rüyada kafes görmenin anlamı, kişiyi üzüntü ve kedere sürükleyecek olayların yaşanacağı anlamına gelir. Ruhun sıkılacağı, çaresiz kalacağı, rüya sahibinin sıkıntılı ve korku dolu günler yaşanacağı anlamına gelir. Uğursuzluk, şanssızlık, kısmetsizlik, gam, keder, kasavet olarak da yorumlanır. Rüya sahibinin buhran içinde olacağı ve bunalıma gireceği, bir an önce kurtuluşa ermek için çabalayacağı bir dönemin yaklaştığı anlamına gelir.Rüyada kafes görmek, hiç ummadığı anda derde düşmek demektir.

Rüyada Kafes Görmenin Anlamları

Rüyada boş kafes görmek, yaklaşan sıkıntılı bir durumu, bir sorumluluğu belirtir. Bu kafes koşullarında güçleşeceğini haber verir. Rüya sahibinin yükümlülüklerini yerine getirmeyi ihmal ettiği için bazı konulardan yana başının çok ağrıyacağı ve büyük zorluklara düşeceği anlamına gelir. Sorunların ve tersliklerin ardının arkasının kesilmeyeceği şeklinde ifade edilir.

Rüyada kafeste kuş görmek, rüya sahibinin bir düşmanı ya da rakibi olduğuna, kendisinin de ondan nasıl kurtulabileceğini düşündüğüne delalet eder. Bu durum rüya sahibi için büyük bir sıkıntı teşkil ettiği için kişi bununla baş edebilme gereksinimi içerisindedir diye yorumlanır.

Rüyada kuş dolu kafes görmek, kısmet olarak değerlendirilir. Zenginliğin işaretidir. Rüya sahibinin kazançtan yana şansının açık olacağına, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, yüzünün güleceğine, rahatının, keyfinin ve huzurunun yerinde olacağına işaret eder.

Rüyada kafeste muhabbet kuşu görmek, kişi için olumsuz hayat koşulları olunduğuna alamettir. Rüya sahibi kendisini elleri kolları bağlanmış ve işe yaramaz olarak gördüğü gibi, içine kapanık bir süreç yaşar. Çevresi, arkadaşları ve sevdikleriyle iletişimini en aza indirip, işine de konsantre olamayacağına, bu durumun mevcut aile düzenine ve kazancına da olumsuz yansıyacağını işaret eder. Kafeste muhabbet kuşu görmek aynı zamanda işlenecek bir suç nedeniyle hapse atılmak veya bir iftiraya kurban gidip, kimsenin yüzüne bakamayacak duruma gelmenin de habercisidir.

 


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com