RÜYADA KAFADA BİT GÖRMEK

Rüyada kafada bit görmek, kocasının eline bakan ve getirdikleri ile yetinen, namuslu ve ahlaklı bir kadının varlığına işaret eder. Rüyada kafada bit gören kimse eğer evli değilse bakacağı ve geçimini sağlayacağı dürüst ve iyi huylu bir kadınla evlenir demektir. Bazı alimlere göre ise bu rüya, birçok insanın rüya sahibinden iyilik göreceğine, ondan faydalanacağına, mal sahibi olmaya yorumlanır. Kafadaki bit ev halkıdır. Bu nedenle bir kimse rüyasında kafasında birçok bit olduğunu görürse kendisinden hayırlı birçok evlat dünyaya gelir ve soyu devam eder şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Kafada Bit Görmenin Anlamları

Rüyada çok fazla bit görmek, bu rüya bazen rüya sahibinin malının çoğalmasına, zenginleşmesine ve para biriktirmesine; bazen de rüya sahibinin dedikodusunun yapılmasına, hakkında konuşulmasına yorumlanır.

Rüyada bit öldürdüğünü görmek, vücudundaki biti öldüren kimse kendisini rahatsız eden her türlü sıkıntıdan kurtulur demektir. Bu rüya acıların sona ermesine, üzüntülerin bitmesine, her anlamda mutlu olmaya ve huzura kavuşmaya işaret eder. Eğer rüya sahibi biti öldürmeden atarsa bu rüya dinen yanlış işler yapacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada vücudundaki bitin gittiğini görmek, rüya sahibinin vücudunda bulunan bitin giderek kendisini terk ettiğini görmesi, elindeki malı kaybedeceği ve geçiminin zorlaşacağı ile yorumlanmaktadır. Bazı alimlere göre ise bu rüya, rüya sahibinin çok büyük hatalar yapacağına, bunun sonucunda sa pişman olup, tövbe edeceğine işaret eder.

Rüyada bitin kendisini ısırdığını görmek, bitlerin vücudunu ısırdığını gören kişinin çevresinde faydasız ve gereksiz birçok kişinin bulunduğuna ve onların yüzünden sıkıntıya gireceğine ve kötü olaylara karışacağına işaret etmektedir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com