RÜYADA KADAVRA GÖRMEK

Rüyada kadavra görmek, pek hayırlı bir rüya değildir. Bir işin ya da çalışmanın çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yarattıktan sonra çok kötü durumlar ve başarısız sonuçlara neden olarak ve rüyayı gören kişiye birçok maddi ve manevi zarar vererek son bulacağına işaret eder. Gerçekleşen bu son, tam olarak bir son olmamakla birlikte başlayacak olan bazı başka sorunların ve kötü durumların sebebi olabilir. Bu sebeple dikkatli olmak gerektiğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Kadavra Görmenin Anlamları

Rüyada kadavra kesmek, iş hayatında ve aile hayatında yaşanacak bazı sorunlardan dolayı ortaya çıkacak sorunların çok üzücü olaylara sebep olacağına ve rüyayı gören kişinin üzülmesine ve attığı bazı adımlardan ötürü pişman olmasına yol açan olaylara işaret eder.

Rüyada kadavra yakmak, iş hayatındaki başarılar ve bu başarıların vesile olduğu kazançlar yüzünden rakipleri tarafından çok kıskanılan rüya sahibinin, işlerinin kötü duruma düşeceğine ve maddi olarak zarar verici olan durumlar ile karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada kadavra saklamak, gören kişinin aile hayatında ya da iş hayatında ortaya çıkan sorunlardan ötürü çok üzüldüğüne, ancak bu üzüntünün çok büyük sorunlara ve sıkıntılara sebep olmaması için üzerinde durmadığına, buna rağmen bu kötü durumdan ötürü ister istemez sıkıntı yaşadığına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com