RÜYADA KAÇIRILMAK

Rüyada kaçırılmak, rüyayı gören kişi ile ilgilenen, onu göz hapsinde tutan ve adım adım izleyen bir kişinin varlığı ile tabir edilir. Rüya sahibinin gittiği her yeri ve görüştüğü her kişiyi bilmek isteyen, onu gözünün önünden ayırmak istemeyen biri olduğuna işaret eder. Bu kişi, rüya sahibinden her an haber alabilmek için, rüya sahibinin çevresindeki herkese, kendini haberdar etmeleri için tembihlerde bulunmuştur demektir. Çünkü amacı rüya sahibini her an denetlemektir.

Rüyada Kaçırılmanın Anlamları

Rüyada kaçırılmaktan kurtulmak, gören kişinin baskıcı ve dayatmacı tavrı nedeni ile kendisini çok bunaltan ve rahatsız eden bir kişiden, onu hayatından tamamen çıkarması sureti ile kurtulmasına işaret eder. Rüyada kaçırılmaktan kurtulduğunu gören kişi, bu baskılar karşısında susup her şeyi içine atmaktan patlama noktasına gelecek, en sonunda tepkisini göstererek bu kişiyi hayatından kalıcı olarak çıkaracak ve büyük bir dertten kurtulacaktır şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada teröristler tarafından kaçırılmak, aşırı baskı altında hissedilen bir işte çalışmak, kişiyi sürekli kontrol etmek isteyen bir iş arkadaşıyla tartışma yaşamak anlamına gelen bu rüya, kuşkuların, tedirginliklerin artacağı bir döneme işaret ederken, kişinin attığı adımlara dikkat etmesi gerektiğini, özellikle düşmanlarının eline koz vermeden hareket etmesinin kendi yararına olacağına tabir edilir.

Rüyada evden kaçırılmak, gören kişinin çıkarlarından başka bir şey düşünmeyen akrabalarıyla bağlarını koparacağına ve iş hayatında kişiyi kendi menfaatleri doğrultusunda yönlendirmeye çalışan bir amirle ters düşeceğine tabir edilir. Huysuz bir eşe yorumlanan bu rüya, kişinin daha fazla anlayışa ihtiyacı olacağı bu dönemde çareyi tek başına kalmakta bulacağına, fikirlerini kimseyle paylaşmadığı gibi, yakınlarına da sıkıntılarından bahsetmeyeceğine işaret eder.

Rüyada arabayla kaçırılmak, ilişkisini bir süredir ihmal eden, eşine gereken özeni gösteremeyen rüya sahibinin davranışlarını daha ölçülü hale getireceğine ve yaşadığı ikilemleri kenara bırakıp, somut kararlar alacağına tabir edilir. İş hayatını değiştirmek isteyen rüya sahibinin istifa ederek, kendisine küçük bir işletme açacağına, ilk zamanlarda çok kazanmasa da, zamanla eline geçen paranın bereketinin artacağına tabir edilir.

Rüyada bayıltılarak kaçırılmak, sağlığını ihmal eden kişiler için kısa bir dönem hastanede yatmak, bir süreliğine işten uzak kalmak anlamlarına gelmektedir. Genç kişilerin zamanı doğru kullanamadıkları için istedikleri kariyere ve çalışma koşullarına geç kavuşacaklarına, evlilik ve çocuk sahibi olma isteklerini de bir süre ertelemek zorunda kalacaklarına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.