RÜYADA KABUS GÖRMEK

Rüyada kabus görmek, gören kişiyi sevmeyen, istemeyen ve çekemeyen, kendisine kin besleyen kişilerin varlığı ile tabir edilir. Bu kişiler, kötü kalplilikleri ve başarısızlıkları nedeni ile rüya sahibinin ilerlemesini hazmedemeyen kişilerdir, kişi bugüne kadar bu insanları dostu sanmakla büyük bir hata ettiğini anlayacak, onların arkadan konuşan, kem gözlü, art niyetli kişiler olduğunu fark edecek ve bu kimselerle bütün bağını, iletişimini koparacak, selamı sabahı kesecek şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Kabus Görmenin Anlamları

Rüyada ağlayarak uyanmak, çok korktuğu ve üzüldüğü için ağlayarak uyandığını gören kişi büyük bir sürprizle karşılaşacak, çok sevinecek ve mutluluktan ayakları yerden kesilecektir şeklinde yorumlanır. Rüyanın aksine ferahlık, esenlik ve huzur anlamına gelmektedir.

Rüyada korkuyla uyanmak, bir kimse rüyasında kabus görüp korkuyla uyanırsa rüyası, büyük bir hayal kırıklığı yaşamaya önemli ölçüde maddi zarara uğramaya ve sonrasında da fakirleşip, darlık çekmeye işaret etmektedir. Rüya sahibi için maddi bir felaket sayılabilir çünkü kişi varını yoğunu kaybedecek demektir.

Rüyada bağırarak uyanmak, ortak bir soruna ve bu sorunun çözümü için diğerleri ile iş birliği yapmaya işaret eder. Rüya sahibinin bağırarak yardım istemesi de emniyette olmadığı, kazalara ve belalara yakın durduğu anlamına gelmektedir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com