RÜYADA KABURGA GÖRMEK

Rüyada kaburga görmek, rüya sahibinin anaç duygulara, sahiplenmeye, koruma içgüdüsüne sahip olduğuna ve Allah’ın erkek için yarattığı karşı cinse işaret eder. Rüyayı gören kişinin hayata karşı bakış açısına, yaşam şekline, duruşuna, inanışına, doğru bildiklerine, yanlışlarına, zayıf olduğu konulara, sevinçlerine, mutluluklarına, üzüntülerine, gözyaşına, yenilgilerine ve hayal kırıklıklarına tabir edilir. Kişiyi kendisi yapan her türlü değere işaret ettiği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Kaburga Görmenin Anlamları

Rüyada kaburga yemeği görmek, gören kişinin ağız tadının, huzurunun, rahatının ve konforunun yerinde olacağına, işlerinin yolunda gideceğine, ekmeğinin ve kazancının kesilmeyeceğine, ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına işaret eder. Rüya sahibi tükenmeyecek bir bolluğa sahip olacak ve helal lokma yiyecek şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada kaburga dolması görmek, gören kişinin görgülü, eğitimli, soylu ve zengin bir kişi olacağına, kendi işini kuracağına, emrinde insan çalıştıracağına ve maddi anlamda neredeyse rekabet edilemeyecek kadar güç sahibi olacağına işaret eder. Rüya sahibinin kolay ulaşılamayacak kadar yüksek bir gelir elde edeceğine ve aynı oranda da refah düzeyinin olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kaburga kemiğinin kırılması, iyi değildir ve uğursuzluk olarak tabir edilir. Tabiri caizse rüyayı gören kişinin güvendiği dağlara kar yağacağına ve ne umut bağladığı işlerden ne de kişilerden kendisine fayda gelmeyeceğine, bu nedenle maddi ve manevi olarak yıkılacağına işaret eder.

Rüyada kaburga eti yemek, gören kişinin geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, maddi anlamda rahatının yerinde olacağına, hiçbir eksiğinin olmayacağına, bolluk içinde yaşamanın keyfini süreceğine, alım gücünün zayıflamayacağına ve tüketimi her zaman gönlüne göre yapacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com