RÜYADA KABUK GÖRMEK

Rüyada kabuk görmek, diğer nesne ve olaylara bağlı olarak yorumlanmaktadır. Görülen kabuğun ne olduğuna ya da neye ait olduğuna da bakmak gerekir. Örneğin rüyada ağaç kabuğu görmek seyahat etmeye, deniz hayvanı kabuğu görmek alınacak müjdeli bir habere işaret eder. Bir başka rivayete göre rüyada kabuk görmek, gören kişi için yeni bir elbiseye işarettir. Bazı tabirciler kabuğun hamile kadının çocuğunu düşürmesi ile tabir edildiğini söylemektedir. Rüyada kabuk görmek, mübalağalı bir şeklide övmeye ve nifak çıkarmaya da işaret etmektedir.

Rüyada Kabuk Görmenin Anlamları

Rüyada deniz kabuğu görmek, kendi işinin başında olanlar için geçmişte yapılan yatırımların meyvelerini toplama zamanı geldiğini bildirmektedir. Şansın dönmesi olarak da nitelendirilebilen bu rüya, içinde bulunulan durumun farkına vararak çok daha iyi hamleler yapılması gerektiğine, kişinin korkusuzca, tüm bilgi ve birikimlerini toplayarak geleceğe dönük girişimler ve yatırımlar yapması gerektiğine, sonuçta karlı çıkacağına işaret eder.

Rüyada çekirdek kabuğu görmek, istenilen sonuçları elde edememek ve başarısızlığa uğramak anlamına gelmektedir. Özellikle iş hayatında yanlış hamleler yapan kişilere ve bu nedenle zaman kaybına uğranılacağına, çok yüksek olmasa da kişiyi rahatsız edecek miktarda para kaybının da söz konusu olacağına işaret eder.

Rüyada muz kabuğu görmek, çalışan kişiler için kendisi ile uğraşan düşmanların olduğuna ve kişinin arkasından konuşulan dedikodular ve kumpaslar nedeniyle işinden atılma tehlikesi ile karşı karşıya kalınacağına işarettir. Muz kabuğu emin olunmadan hiçbir işe kalkışılmaması, güvenilmeyen kişiler ile iş yapılmaması adına uyarı olarak ele alınması gereken bir rüyadır. Kaygan ve sağlam olmayan koşulların kişiye zarar vereceğinin de altını çizmektedir.

Rüyada soğan kabuğu görmek, gözyaşı dökülecek bir olayla ilgili yepyeni bir gelişme yaşanacağına ve kişiyi üzen durumun tersine döneceğine yorumlanır. Soğan kabuğu önce mutsuz olunan bir olaya ardından sevinileceğine yorumlanır. Gereksiz yere evham yapan rüya sahibinin olayları fazla büyüttüğünün, gerçekleşen durumların arkasına bakmak yerine sadece görünen kısmına göre yorum yapıldığı için yanlış, olumsuz ve kişiyi buhrana sokacak değerlendirmeler yapıldığının da işaretidir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com