RÜYADA KABRİSTAN GÖRMEK

Rüyada kabristan görmek, gam, keder, üzüntü ve gözyaşı anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin büyük bir buhran yaşayacağına, mutluluğunu, huzurunu, yaşama sevincini ve güzel günlere olan inancını yitireceğine işaret eder. Umutsuz olmaya ve hayal kırıklığı yaşamaya tabir edilir. Bu rüya, bazen de cephede gönüllü olarak vatanı ve milleti için savaşan cesur kimselere tabir edilmektedir.

Rüyada Kabristan Görmenin Anlamları

Rüyada kabristan ziyareti görmek, gören kişinin başının dertte olduğuna, belalı kişilerin ağına düştüğüne, bu nedenle kanun karşısında bir suçlu olduğuna, Allah katında da artık kötü ve kirlenmiş bir kimse durumuna geldiğine işaret eder.

Rüyada kabristanda birini görmek, anlaşmazlığa, kavgaya, gürültü ve patırtıya bu nedenle de yolları ayırmaya ve bu konuda geri adım atmamaya işaret eder. Rüya sahibi bu konuda son derece kararlı olacak demektir.

Rüyada kabristandan çıkmak, gören kişinin düze çıkacağına, isteklerini ve arzularını yerine getireceğine, artık kötü günler yaşamayacağına ve kara bulutların dağılarak güneşin yüzünü göstereceğine işaret etmektedir.

Rüyada mezar görmek, gören kişinin borç ve hastalık içinde çok üzgün ve kötü günler yaşayacağına, bu nedenle hem maddi hem de manevi anlamda zor durumlara düşeceğine ve kendini çok mutsuz hissedeceğine işaret eder.

Rüyada mezar kazmak, uğursuzluk olarak kabul edilir. Felaketlere uğramaya ve acılar içinde kalıp azap çekmeye tabir edilir. Bazen de mal sahibi olmak şeklinde yorumlanabilmektedir.

Rüyada mezar taşı okumak, tatmin olmayı bir türlü bilmeyen, önüne dünyalar serilse yine de mutlu olmayan, kendisi için yapılan fedakarlıkları göremeyen ve kadir kıymet bilmeyen bir kimsenin varlığına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com