RÜYADA KABİR GÖRMEK

Rüyada kabir görmenin anlamı, ürkütücü rüyalar arasında yer alır. Kabir rüyası, kişinin inzivaya çekileceği ya da çekilmek istediğine tabir edilir. Aynı zamanda kabir rüyası, hapis olarak yorumlanır. Kişinin yakın zamanda bir suç işlemesine ve bu sebeple hapse düşeceğine delalet eder. Bu rüya aynı zamanda haberci rüyalar arasında da adlandırılır. Bu nedenle kişi attığı her adımı düşünerek atmalı ve fevri kararlar vermeden önce düşünmesi gerekmektedir. Bazı rüya yorumcularına göre kabir rüyası, kişinin iç dünyasını yansıtmaktadır. Yani kötü günler geçirdiğine ve sıkıntılı dönemlerden geçtiğine rivayet eder.

Rüyada Kabir Görmenin Anlamları

Rüyada Kabir Yaptığını Görmek

Rüyasında kabir yaptığını gören kişi, ev tamiri ya da tadilatı yapacağına yorumlanır. Kişinin aklında dönüp duran tamir ya da tadilat ile sıkıntılı günlerin habercisidir. Ancak kısa sürede çözüme kavuşularak, rahata ermeye tabir edilir.

Rüyada Kabirde Toprak Kazdığını Görmek

Rüya sahibinin ömrünün uzun ve sağlıklı olacağı manasına gelir. Aslında bu tür rüyalardan korkulur, ancak bu rüya oldukça hayırlı rüyalardandır. Çünkü toprak kazmak sağlık dolu günlere delalet eder. Aynı zamanda da uzun bir hayat yaşamaya nail olur.

Rüyada Kabirde Yattığını Görmek

Kişi rüyasında sürekli olarak kabirde yattığını görürse, mal ya da para kaybedeceğine yorumlanır. Rüya sahibi zengin ise fakirleşir ve manevi olarak çöküntü yaşar. Yani  bu rüya pekte hayırlı sayılmaz. Bu sebeple yakın zaman içerisinde dikkatli davranmakta fayda var.

Rüyada Kabirden Ölü Çıkması

Rüyasında kabirden ölü çıktığını gören kişinin eline bol paralar geçer. Kabirden çıkan ölü ya da ölüler bolluğun ve bereketin simgesidir. Kısaca kabirden çıkan ölüler, yaşanılan sıkıntılı günlerin geçip, yerini bolluğun ne hayırlısıyla elde edilecek olan büyük kazançların habercisidir. Yani rüya her şekilde hayırlı olarak tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.