RÜYADA KABE GÖRMEK

Rüyada Kabe görmenin anlamı kötülükten, şerden ve düşmanlardan korunmaya delalet eder. Kabe bilindiği üzere Allah’ın evidir, bu sebeple oldukça hayırlı bir rüyadır. Hayırlı günlerin yaklaştığının habercisidir. Rüyasında Kabe gören kişi eğer bekar ise yakın zaman içerisinde sevdiğiyle hayırlısıyla evleneceği manasına gelir. Evli ise vatana ve millete hayırlı bir evlat dünyaya getireceğine yorulur. Kabe rüyası oldukça hayırlı rüyalardan birisidir. Daima hayra yorulur. Rüya sahibi sıkıntı ve üzüntü içerisindeyse, içinde bulunduğu durumlardan en kısa sürede kurtulur ve refaha kavuşur. Aynı zamanda bazı rüya yorumcularına göre rüyada görülen Kabe, rüyayı gören kişinin gizli düşmanlarına işarettir. Kendisini çekemeyen ve fesatlanan kişinin ya da kişilerin yolunda giden işlerinin bozması sonucunda çıkmaza girerek üzüntü yaşadığına, ancak rüya sahibi ilahi adalet sayesinde hak ettiği mutluluğa yakın zamanda kavuşur. 

Rüyada Kabe Görmenin Anlamları

Rüyada Kabe’yi Tavaf Etmek Görmek

Rüyayı gören kişi dini açıdan tam bir kişilik olduğu manasına gelir. Yapılması gereken tüm ibadetleri yerine getirdiğine ve daima sözünün eri bir kişi olduğuna delalet eder. Sadece kendi sıkıntı ve dertleriyle değil, başkalarınında sorunlarıyla ilgilendiğine işarettir. Merhametli ve iyi huylu rüya sahibinin varlığını gösterir. Ancak bazı rüya yorumcularına göre rüyada Kabe tavaf ettiğini gören kişinin dedikodusu yapıldığını söylerler. Fesatlanan ve çekemeyen kişilerin olmamış olayları olmuş gibi göstererek dedikodu malzemesi olmanıza sebep olursunuz. Etrafınızdaki kişilere kendinizi açarken çok dikkatli olun. Aksi takdirde sonu hüsranla biten bir ilişkiniz olabilir.

Rüyada Kabe’yi Ziyaret Etmek Görmek

Rüyada Kabe ziyareti oldukça hayırlıdır. Rüya sahibi bekar bayan ise kısa sürede istemeye gelineceğine ve hayırlı bir izdivaca işarettir. Rüya sahibi bekar erkek ise yakın zamanda sevdiği kişiyi Allah’ın emriyle isteyeceğine ve ailecek, kız tarafına ziyarete gidileceğinin habercisidir.

Rüyada Kabe’yi Harap Görmek

Rüya sahibinin dini gerekleri gerçekleştirmediği için kendisini bitkin ve yorgun hissettiği manasına gelir. Namazı terk etmeye ya da namaz kılmadığı için vicdan azabı çektiğine işarettir. Rüyada görülen Kabe harap ve bitap bir halde ise kişinin kendi ruh halinin dışa yansımasıdır. Kurtulabilmesi için dini gereklerini yerine getirmesi gerekir.

Rüyada Kabe İmamı Görmek

Rüyada görülen Kabe imamı, haramdan uzaklaşarak helale yöneleceğinin habercisidir. Rüya sahibinin içinde bulunduğu kötü durumlardan kurtulacağına ve doğru yolu bularak huzura kavuşacağı manasına gelir. Rüyayı gören kişi kendisine ve yakınlarına istemeden verdiği zararların farkına varması gerektiğini gösterir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.