RÜYADA KABAN GÖRMEK

Rüyada kaban, rüya sahibinin hayatı ile ilgili aşama kaydetmesi anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin statü değiştireceğine, içinde bulunduğu şartlardan daha iyi şartlara geçeceğine, sosyo ekonomik durumunun yükseleceğine delalet eder. Rüyada kaban görmek, hayırlı ve helal kazanç elde etmeye, berekete, bolluğa ve mutluluğa kavuşmaya tabir edilir. Sıkıntıların, sorunların ve geçim probleminin ortadan kalkmasına işarettir.

Rüyada Kaban Görmenin Anlamları

Rüyada kaban denemek, rüya sahibinin özel hayatı ile açıklanır ve kişinin sevdiği konusunda çok şanslı olacağına, ileride mutlu, huzurlu ve sıcak bir yuvaya kavuşacağına, sevdiği insanla arasındaki duygusal bağın çok sağlam olacağına delalet eder.

Rüyada kaban almak, rüya sahibinin çevresinde yaşanacak olan iyi, güzel ve hayırlı olaylara delalet eder. Kişi, sevdiği insanlarla ilgili çok güzel haberler alacak, onların mutlu ve iyi olduklarını öğrenip, onlarla birlikte kendisi de mutlu olacak demektir.

Rüyada kaban giymek, rüya sahibinin hayatında önemli bir değişiklik olacağına, gelirinin artacağına, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına yorulur. Rüyayı gören kişi için rahatlık ve kolaylık yaşanacağı, kötü günlerin geride kalacağı, bereketli günlerin yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada yeni kaban görmek, geçmişi arkada bırakıp, yeni bir sayfa açmaya işaret eder. Rüya sahibinin geride kalan tatsızlıkları, yaşadığı haksızlıkları unutacağına, affedici davranıp, yapıcı tutum sergileyeceği anlamına gelir.

Rüyada kaban hediye almak, fuzuli harcama yapmaya tabir edilir. Rüya sahibi hiç gereği yokken nice zorluk ve zahmetle kazandığı parayı emeğine acımadan har vurup harman savuracak demektir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.