RÜYADA İZMARİT GÖRMEK

Rüyada izmarit görmek, gören kişi için mutluluklarla dolu sürdürdüğü hayatın sonuna gelindiğine, kişinin bundan sonra önceki hayatından biraz daha farklı bir yaşam sürdürmek zorunda kalacağına işaret eder. Özellikle rahat bir hayat yaşayan ve her zaman bu şekilde yaşamaya alışmış kişilerin mevcut durumlarında meydana gelen değişiklikler yüzünden sosyal açıdan daha geri planda kalacaklarına, psikolojik olarak yaşadıkları bu yeni hayatı kabul etmekte zorlanacaklarına ve daha yoksul bir yaşama alışmak zorunda kalacaklarına tabir edilir. Farklı bir yoruma göre ise izmarit görmek kişinin hayattaki her zevki tatmak için derin bir arzu duyduğuna ve ilgi alanının çok geniş olduğuna, sürekli olarak değişiklik yapmak isteğine işaret eder.

Rüyada İzmarit Görmenin Anlamları

Rüyada izmarit toplamak, yoksulluk yüzünden yaşanılan sıkıntıların rüya sahibinin gururunu kırdığına, başka kişilerin eline bakan ve yardıma muhtaç olan kimselerin ruhsal olarak aşırı yıpranacaklarına işaret eder. Yaşamsal şartların iyileşmediğine, zorlukların bir süre daha devam edeceğine, sabırlı olmak ve Allah’a yalvarmak dışında kişinin elinden bu süreç zarfında bir şey gelmeyeceğine tabir edilir.

Rüyada sokağa izmarit atmak, rüya sahibinin yarını düşünmeyen bir yapısı olduğuna ve şu an elindeki fırsatları kullanırken çok savurgan olduğuna ve daha sonra bunun için pişmanlık duyacağına işaret eder. Şükretmek için fazlasıyla sebebe sahip olmasına rağmen bunları göremeyen ve her zaman daha fazlasına sahip olmak isteyen kişilerin bir gün bugünlerini arar hale geleceklerine tabir edilir. Gösterişi çok sevdiği için sahip oldukları ile her daim övünen, bunları daha yoksul kişileri üzecek şekilde kullanan kişilerin yaşayacakları bir aksilik sonrasında o insanlardan da zor bir duruma düşeceklerine işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.