RÜYADA İŞTEN KOVULMAK

Rüyada işten kovulmak, tersine yorumlanan iyi rüyalar arasındadır. Rüya sahibinin hayırlı bir seçim yapacağı ve hayatı ile ilgili önemli yeniliklerin yaşanacağına işaret eder. Böyle bir rüya gören kişi ticaret hayatında çok başarılı olur ya da gerçekten iş değişikliği yaparak çok daha itibarlı ve parlak bir geleceğe adım atar demektir. Dişiyle tırnağıyla çalışıp kazanan ve helal lokma yiyen kişiyi temsil eden bu rüya aynı zamanda kişinin hak yolunda da uygun şekilde adım attığına ve iyi bir mümin olarak yaşadığına da tabir edilir. Rüyasında işten kovulduğunu gören kişinin karşısına farklı iş fırsatları çıkar ve şansı açılır demektir. Önünde başarılı bir yol uzanır ve rüya sahibinin zengin bir hayat süreceğine de yorumlanır. Herhangi bir işe sahip olmayan birinin böyle bir rüya görmesi de yeni bir atılım yapıp, kendi işini kuracağına işaret eder.

Rüyada İşten Kovulmanın Anlamları

Rüyada işten kovulmak ve ağlamak, rüyasında üzüntüden ağladığını gören kişi çok yakın bir zaman içinde büyük ve sevinçli bir haber alır demektir. Bu rüya aynı zamanda kişinin yüzünü güldürecek ve hayatını değiştirecek tutardaki bir mal veya para sahibi olacağı anlamına da gelir.

Rüyada başka birinin işten kovulduğunu görmek, tanıdık birinin işten çıkarıldığını görmek, yakın aile çevresinde ciddi bir değişim olacağına, iş kurulacağına veya bir arsa gibi gayrimenkul alımında bulunulacağına işaret eder. Öte yandan da rüya sahibinin aile üyeleri ile beraber ortak bir işe gireceğine de işaret eder. Rüyasında tanımadığı birinin işten çıkarıldığını gören kişi ise, hiç aklında olmayan bir sektörde işe başlar veya sürpriz şekilde farklı bir alanda çalışmaya başlar.

Rüyada işten çıkarılmak, mevcut işinde ve özel hayatında mutlu ve huzurlu zamanlar geçirileceğine yorumlanır ve rüya sahibinin müjdeli haberler alacağına, sevinçli bir haberden sonra yola çıkacağına işaret eder. Bazı rüya yorumcuları bu rüya sahibinin evleneceği kişiyle tanışmasına ya da yuva kurmasına yorumlarlar. Bir başka yoruma göre ise, kişinin bir mal alacağı veya tapu sahibi olacağı bir meselede imza atıp resmi işlemler yapacağı anlamlarına da gelmektedir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com