RÜYADA ISTAKOZ GÖRMEK

Rüyada ıstakoz görmek, gören kişinin yıllardır gülmeyen talihinin artık güleceğine, şansının açılacağına ve artık daha rahat bir hayat süreceğine işaret eder. Yapılmak istenen işler için gerekli paranın bulunmasına, yarım kalan hayallerin tamamlanmasına ve uzun zaman sonra şansın gülmesine delalet eder. Aynı zamanda, yaşanan sorunların sona ermesine, yapılan tüm planların hayata geçmesine ve zenginlik kapılarının sonuna kadar açılmasına yorumlanır. Bu rüya çeşitli sıkıntıların ardından refaha kavuşmak anlamındadır. Eğer ıstakoz canlı ise, rüya sahibinin eline çok para geçecek demektir. Pişmiş ve kırmızı ise ömür boyunca bir kez ele geçecek fırsattır. Rüyada görülen ıstakoz sansa ve talibe yorumlanır. Bir balıkçıdan ıstakoz satın aldığını görmek, bol para kazanılacağına delalettir.

Rüyada Istakoz Görmenin Anlamları

Rüyada ıstakoz yakalamak, gören kişinin kalbinin temiz olduğuna işaret eder. Bu kişi iyi niyetlidir, çevresindeki herkesin yardımına koşar ve kimseyle sorun yaşamaz. Aynı zamanda kişinin işinde günden güne yükseleceğine ve kazancının artacağına, geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, darlık yokluk nedir bilmeyeceğine ve huzurunun keyfinin yerinde olacağına, kimseye muhtaç olmayacağına ve hayallerine kavuşacağına işaret eder.

Rüyada ıstakoz yemek, gören kişinin kendisine olan özgüvenine, elinin çabukluğuna ve girdiği her işte büyük başarılar kazanacağına delalet eder. Aynı zamanda, içinde bulunulan durumdan ötürü kazanılan malın ve paranın tüm kapıları açacağına da işaret eder.

Rüyada ıstakoz ısırması, gören kişinin eşyalarının çalınacağına ve sıkıntılarının artacağına, korkularının üstesinden gelemeyeceğine ve maddi manevi kayıplar yaşayacağına, sıkıntıya gireceğine ve tüm düzeninin alt üst olacağına işaret eder. Rüyada ıstakoz ısırdığını gören kişinin düşmanından zarar göreceğine ve zor günler geçireceğine işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com