RÜYADA ISSIZ YER GÖRMEK

Rüyada ıssız yer görmek, ev halkının katıksız kalmasına, üzüntü, keder ve sıkıntı yaşamalarına delalet eder.  Rüyada ıssız bir yerde kaldığını görmek, üzüntü ve kedere düşmeye, rüya sahibinin ailesinin maddi sıkıntı içinde olmasına ve muhtaç duruma düşmelerine, yolunu şaşırmaya işaret eder. Rüyada ıssız yerden çıktığım görmek, bu rüyanın tam tersi şekilde yorumlanır, rüyayı gören kişi sıkıntılarından, üzüntülerinden, gelecek olan musibetlerden kurtulur ve feraha erer demektir.

Rüyada Issız Yer Görmenin Anlamları

Rüyada ıssız ev görmek, cefa ile birlikte hak edilen itibarlı mertebeye ulaşmaya, art niyetli bir insana, hatır sayılır güce erişmeye, sıkıntı sonrasında hasret duyulan az olan kazancın artacağına şeklinde tabir edilebilir. Bununla birlikte: ıssız ev görmek, zorlanarak elde edilen ticari kazanca, yakında öğrenilecek iyi habere, uğraşlarının sonunda elde edilen temiz rızka işaret eder.

Rüyada ıssız sokak görmek, güvende yaşamaya, dostların kıymetini bilmeye, faydalı işler gerçekleştirmeye, sadık bir kişi olunacağına, mutlu bir yuva kuracağına, komşularına destek olacağına, mutlu bir hayata, gıpta ile bakılacak güce, çağa ayak uyduracağına, birinin hayatını kurtaracağına işaret eder.

Rüyada ıssız yol görmek, ümitsizlikten sonra umulan şana, zahmetlerinin meyvesini alarak ümit edilen daha iyi bir hayata, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak kavuşulan daha iyi bir hayata, yenilgiden sonra gözlenen huzura tabir edilir. Olumsuz tabir olarak: ıssız yol, zahmet çekerek hasret duyulan servete, zahmet çekerek umulan hayra, kaybettikten sonra gözlenen haysiyete, uğraş vererek düşlenen galibiyete, sıkıntı çekerek hak edilen şana işaret eder.

Rüyada ıssız yolda yürümek,  iyi gelire, sevecen yaşlı adama, mutlu olmaya, getirili girişim gerçekleştireceğine, getirisi yüksek uğraşlar ile meşgul olacağına, faydalı uğraşlara gireceğine, emniyette hissetmeye, kısa sürede alınacak sevindirici habere, arkadaşlık ilişkilerinde tatmine, paranın temiz olacağına, sıkıntı çekmeden kazanılan ganimete yorumlanır.

Rüyada ıssız yolda kaybolmak, maddi sıkıntılardan iyi duruma geçmeye, gönül ilişkilerinde feraha, sevecen orta yaşlı akrabaya, iyi bir kısmete, sevdikleriyle birlikte yaşamaya, birikmiş paraya, zengin kişiye, verimli işler gerçekleştirmeye, sevince ermeye, güvenli yaşamaya, huzura ermeye işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com