RÜYADA ISLATMAK

Rüyada ıslatmanın anlamı, iş konusunda ciddiyetsiz çalışmak ve bu nedenle sürekli ihtar almak anlamına gelirken, kişiye karşı bir uyarı olduğu da düşünülmelidir. Düzensiz davranışların, sorumluluk alınan konularda başarısızlık yaşamanın ve sıkışılan anlarda suçu başkalarına atmanın sonucunda yöneticilerle arası bozulacak olan kişinin işine son verileceğini de ifade eder. Yanlış gidilen bir yolda ısrar etmek, insanların verdiği öğütleri dinlememek ve burnunun dikine gidip, ego ile hareket etmek anlamındadır. Aşırı bencil bir tutum içinde olan rüya sahibinin ailesi tarafından dışlanacağını ve ciddiye alınmayacağını, başı sıkışsa dahi sevdiklerinin kendisine inanmayacağını, geçmişte çok fazla yalan söylemiş olunduğu için kimsenin kişiye inanmayacağını da işaret eder.

Rüyada Islatmanın Anlamları

Rüyada altını ıslatmak, büyük bir korku geçirmek anlamına gelir ve trafik kazası, yaralanma, saldırıya uğrama şeklinde vuku bulacak bir olayın kişide endişeye ve paniğe neden olacağını işaret eder. Yetişkin birinin altını ıslatması işini kaybetme tehlikesi ile karşılaşacağını, evli bir kadın için eşinin kendisinde ayrılma teklifinde bulunacağını ve üzüntü yaşanacağını tabir eder. Genç kimseler için henüz yetkin olunmayan, tecrübe geliştirilmeyen bir işe girişip, mahcup duruma düşmek, kendisini kanıtlamak yerine daha da komik duruma düşmek, gururun incinmesi ve içine kapanmak şeklinde tabir edilir.

Rüyada halıyı ıslatmak, aile bireylerinin arasındaki birliğin zarar görmeye başlayacağına, özellikle kişilerin güvensizlik yaşamalarından dolayı birbirlerine sırlarını anlatmayacaklarına ve giderek herkesin kendisine ait bir hayat yaşayacağına, aile birliğinin sarsılacağına işaret eder. Halıyı ıslatan kişi yaşlı ise, çocukları tarafından dışlanır ve saygısızlığa uğrar. Bekar erkekler için görüştükleri kız arkadaşlarının kendilerini kandırmaya veya oyalamaya yönelik hareketler içine girmesinden dolayı yaşanacak ayrılığa işaret eder.

Rüyada ıslatılmak, gören kişinin şifa bulacağına, sağlığına, ağız tadına ve neşesine kavuşacağına, hayallerine ulaşacağına, amaçlarına nail olacağına ve muradına ereceğine işaret eder. Rüya sahibinin geniş rızık elde edeceğine, mal edineceğine, iş sahibi olacağına, parasızlıkla, yoklukla ve gözyaşıyla geçen günlerini de geride bırakacağına işaret eder. Rüya sahibi ticarete atılacak, başarılı olacak ve helal lokma kazanacak şeklinde yorumlanır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.