RÜYADA ISLATILMAK

Rüyada ıslatıldığını görmek, sorunları karşısında pes etmekten vazgeçip yeni çözüm arayışına giren rüya sahibinin doğru yolda ilerlediğine, seçeceği yolun kendisine iyilik ve güzellik getireceğine, hayatına girecek yeni insanlarla kuracağı arkadaşlıklar sayesinde eğlenceli ve keyifli zamanlar geçireceğine, keşiflerde bulunup, maceralara atılacağına işaret eder. Rüyasında ıslatıldığını gören kişi genç ise erken yaştan itibaren mantıkla hareket eder ve geleceğini garanti altına almak için yatırımlarda bulunur. Bunun yanında rüyayı gören kişinin şifa bulacağına, sağlığına, ağız tadına ve neşesine kavuşacağına, hayallerine ulaşacağına, amaçlarına nail olacağına ve muradına ereceğine tabir edilir. Rüya sahibinin geniş rızık elde edeceğine, mal edineceğine, iş sahibi olacağına, parasızlıkla, yoklukla ve gözyaşıyla geçen günlerini de geride bırakacağına işaret eder. Rüya sahibi ticarete atılacak, başarılı olacak ve helal lokma kazanacak demektir.

Rüyada Islatılmanın Anlamları

Rüyada suyla ıslatılmak, gören kişinin ihtiyaçlarını daha kolay karşılama fırsatı elde edeceğine, geçimini çok rahat şekilde sağlayacağına, birikim yapma fırsatı elde edeceğine, alın terinin ve tükettiği nefesin kazandıklarına değeceğine, hakkı olanı da sorunsuz ve sıkıntısız şekilde alacağına rivayet edilir.

Rüyada hortumla ıslatılmak, rüya sahibinin bolluk, bereket, zenginlik bulacağına, mutluluktan, huzurdan ve zenginlikten yana daha çok nasipleneceğine, dertlerinin dermanına kavuşacağına, yüzünün güleceğine, bedeninin ve ruhunun da iyileşeceğine tabir edilir.

Rüyada biri tarafından ıslatılmak, gören kişinin yardım ve iyilik göreceğine, onu başarıya, çıkış yoluna ve kurtuluşa götürecek yardımsever, cömert ve iyi niyetli kişilerle karşılaşacağına, o kimselerden menfaat göreceğine ve fayda bulacağına alamet eder.

 


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com