RÜYADA ISLANMAK

Rüyada ıslanmanın anlamı, ne türlü meydana gelirse gelsin büyük bir kısmete delalet eder. Rüya sahibi için dertlerin, sıkıntıların ve zorlukların sona ermesi anlamına gelir. Bu rüya, rüya sahibi için düşse de mutlaka yeniden kalkacak kadar güç bulması ile tabir edilir. Rüyada ıslanmak, rüya sahibinin dertlerinin arkasından yaşanacak olan esenliğe ve ferahlığa işaret eder. Zamanla umduğu zenginliğe, zahmet çekerek istediği toplu paraya, sevimsiz bir duruma gelmeye şeklinde ifade edilen bir rüyadır. Rüyada ıslatıldığını görmek, rüyayı gören kişinin şifa bulacağına, sağlığına, ağız tadına ve neşesine kavuşacağına, hayallerine ulaşacağına, amaçlarına nail olacağına ve muradına ereceğine delalet eder. Rüya sahibinin geniş rızık elde edeceğine, mal edineceğine, iş sahibi olacağına, parasızlıkla, yoklukla ve gözyaşıyla geçen günlerini de geride bırakacağına işaret eder. Rüya sahibi ticarete atılacak, başarılı olacak ve helal lokma kazanacak demektir.

Rüyada Islanmanın Anlamları

Rüyada yağmurda ıslanmak, büyük kısmet olarak değerlendirilir. Rüya sahibi uzun zamandır unuttuğu manevi ve dini duyguları yeniden hatırlayacak ve Allah yolunda adım atacak, ona el açıp kendisinden af dileyerek şefaate kavuşacak demektir. Ayrıca maddi sıkıntılarından kurtulup, zenginlik bulacak anlamına da gelir.

Rüyada suda ıslanmak, rüyayı gören kişinin üzerine hakkın rahmeti yağacak, rüya sahibi hak tarafından hidayete erecek, hayırlı ve güzel günler yaşayacak, gönlü rahatlığa erecek ve tüm borçlarından, sıkıntılarından da kurtulacak.

Rüyada hortumla ıslanmak, zorluklara göğüs gererek kazandığı şana, zahmet çekerek düşlediği sevince, alın teriyle kazanılan zenginliğe, sıkıntılarının sonunda kazandığı saygınlığa işarettir. Rüyayı gören kişinin bolluk, bereket, zenginlik bulacağına, mutluluktan, huzurdan ve zenginlikten yana daha çok nasipleneceğine, dertlerinin dermanına kavuşacağına, yüzünün güleceğine, bedeninin ve ruhunun da iyileşeceğine tabir edilir.

Rüyada birisi tarafından ıslatılmak, meşakkatle birlikte beklediği mülke, sıkıntıyla hak edilen daha sağlıklı bir hayata, zorlukların ardından umduğu kazanca, olumlu anlam olarak bu rüya zorlukların ardından hak edilen sevince yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin yardım ve iyilik göreceğine, onu başarıya, çıkış yoluna ve kurtuluşa götürecek yardımsever, cömert ve iyi niyetli kişilerle karşılaşacağına, o kimselerden menfaat göreceğine ve fayda bulacağına alamet eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.