RÜYADA ISLAK GÖRMEK

Rüyada ıslak görmenin anlamı, görülen nesneye veya duruma göre anlam değişiklik gösterir. Islak bir zemin kişinin hayatının tehlikede olduğuna ve pek çok düşmanı olduğuna işaret ederken aynı zamanda da dikkatli olunması konusunda önemli bir uyarı demektir. Islak bir el gören kişinin yanında bulunan ve çok güvendiği birinin yapacağı büyük bir yanlışa veya kötülüğe işaret eder. Islak bir yol rüya sahibinin aldığı kararların yanlış olduğunu ve bir an önce başka bir tercih yaparak hayatını daha güvenilir bir zemine çekmesi gerektiğini vurgular. Islak bir mendil görmek ise alınacak bir yardıma, ıslak saç görmek ise aile içinde çıkacak bir sorunun çok uzun süre kişinin başını ağrıtıp, huzurunu kaçıracağına işaret eder.

Rüyada Islak Görmenin Anlamları

Rüyada ıslak zemin görmek, uyarı olarak ele alınması gereken bir rüyadır ve kişinin şu an içinde bulunduğu şartların kendisine hayır getirmeyecek olduğuna, iş konusunda büyük bir çöküş yaşayabileceğine ve yatırımlarını doğru yapmadığına, gittiği yolun hem kendisi, hem de ailesi için çok tehlikeli sonuçlar doğuracağına işaret eder. Islak zemin görmek kişinin acilen hayatı hakkında tedbir alması ve dikkatli davranması gerektiğinin de altını çizmektedir.

Rüyada ıslak ayakkabı görmek, maddi anlamda kazanç beklentisi içinde olanlar açısından değerlendirilince, maddi açıdan zengin olanaklara sahip olan birisinden destek almaya ve bunun getirisi olarak da ödemelerin yapılamamasına neden olan ekonomik anlamdaki kısıtlanmışlığın yerini rahatlığa bırakmasına işaret eden bir rüyadır. Rüyada ıslak ayakkabı giydiğini görmek, borçların ödenememesi yüzünden sıkıntı yaşatan maddi manadaki problemli işlerin tam tersine, aile büyüklerinin desteğiyle kar ve kazancın bollaşarak, mali anlamda özgürlüğünü eline almaya yönelik işaret eden bir rüyadır. Rüyada su içinde ayakkabı giymek ev sahibi olmaya veya araba almaya işaret eder. Maddi manada yardımda bulunmaktan hoşlanan tanıdık bir kimsenin desteğini alarak elde edilen güçlü parasal olanaklar vesilesiyle sevindirici sonuçlarının alınacağına yönelik işaret eden bir rüyadır.

Rüyada ıslanmış toprak görmek, topluluğa işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de rüya sahibinin insanlara zulmedeceğine işaret eder. Olumsuz olarak ömrün bittiğine ve ölüme delalet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise kötü yollardan para kazanılacağına işaret eder.

Rüyada ıslak bir şeye dokunmak, gören kişinin yakında mahkeme kapısına düşeceğine, bu işten kurtulmak için çok para ve çaba harcayacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com