RÜYADA ISLAH ETMEK

Rüyada ıslah etmek görmek, bir hayvan ya da bitki türünden daha iyi verim alabilmek için yapılan ıslah, yaradılışın gereklerine uymaya işaret eder. Bir şeyi adet olanın aksine ve zorla ıslah etmek zulmetmeye, yaratılış ve insan fıtratını zorlamaya ve bunun sonucu gelecek tehlikelere delalettir. Ehil ve iyi niyetli ilim ehlinin bizzat yaptığı ya da yapılmasını uygun gördüğü ıslahatı gerçekleştirmek veya buna niyet etmek hayırlı işlerde yardım görmeye işaret eder. Din gibi değişmez ve değiştirilemez değerlerde ıslahat bozgunculuğa, sonradan ortaya çıkan şeylere ve bunun sonucunda toplumun uğrayacağı maddi ve manevi zararlara işaret eder.

Rüyada Islah Etmenin Anlamları

Rüyada ıslah evi görmek, gören kişinin bazı bozuk işlerinin düzeltilmesi gerektiğine, kendisinin ıslaha muhtaç olduğuna ve hareketlerine dikkat etmesi gerektiğine işaret eder. Islahhanede bahçe ve ağaç da görülmüş ise, rüyayı gören kişinin psikolojisinin bozulacağına işaret eder. Rüyada bir ıslah evinden çocuk aldığını görmek veya orada bir çocuğu ziyaret ettiğini görmek, rüya sahibinin emrinde kendisine itaat etmeyen dik kafalı bazı kişilerin bulunduğuna veya gören kişinin evinde ona baş kaldıran bazı akrabalarının bulunduğuna ve bu yüzden çok üzüleceğine işaret eder.

Rüyada ıslah evinde yattığını görmek, aile içerisinde sıkıntıların meydana gelerek kısa süreli ayrılıkların yaşanacağına işaret eder. Aynı zaman da ıslah evinde yattığını görmek, rüya sahibinin yakın bir dostunu ziyaret edeceğine ve sıkıntılarından kurtulacağına işaret eder.

Rüyada ıslah evini ziyaret etmek, rüya sahibinin kısa bir süre içinde rahata ereceğine, elinin dardan kurtulacağına, kafasındaki soru işaretlerinin, endişelerinin, kuşkularının ve kuruntularının yok olacağına işaret eder. Kişi hayat telaşından kurtulup daha sakin bir ruh haline girecek demektir. Aynı zaman da ıslah evini ziyaret etmek yardıma muhtaç aciz kişilerin rüya sahibinden medet umması olarak yorumlanır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com