RÜYADA ISIRMAK

Rüyada ısırmanın anlamı, farklı şekillerde tabir edilir. Rüyanın görülme şekline, niteliğine ve durumuna bağlı olarak yorum değişkenlik gösterebilir. Örneğin, bir kişi rüyasında birini severken ısırdığını görürse o kişiyle arasında kusursuz ve kopmayacak bir bağ kurulur demektir. Fakat rüyayı gören kişi, kavga sırasında ya da kızgınlığından bir kişiyi ısırdığını görürse o zaman anlaşmazlık, kavga ve huzursuzluk yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Isırmanın Anlamları

Rüyada birini ısırmak, gören kişinin o kişiyi gözünden bile sakındığına, bir dediğini iki etmediğine, baş tacı ettiğine ve ona karşı karşılıksız duygular beslediğine işaret eder. Eğer o kimse tanıdık değilse o halde rüya sahibinin karşısına çıkacak hayırlı ve iyi biriyle mükemmel ve katıksız bir dostluk kuracağına işaret etmektedir.

Rüyada ısırılmak, şanssızlık ve uğursuzluk anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin canın yanacağı sözler duyacağına, haberler alacağına ya da çok tatsız ve olumsuz olaylar yaşayarak zarara uğrayacağına işaret eder.

Rüyada bir hayvanın ısırması, gören kişi için zor günler yaklaşıyor demektir. Kişi, maddi zarara uğrayacak, rızkı ve kazancı kesilecek, geçim derdi içine girecek şeklinde tabir edilir.

Rüyada yılanın ısırması, hoş olmayan olayların yaşanacağına, rüyayı gören kişinin sonradan çok pişman olup üzüleceği sözler söyleyeceğine ya da hareketlerde bulunacağına işaret eder. Kişi, birkaç kuruş daha fazla kazanmak için kırk yılın hatırını bir anda silecek kadar hırslanacaktır demektir.

Rüyada akrebin ısırması, gören kişiyi ısırması, yanlış yollara gireceğine, dinden çıkacağına, kötü kimselerle bir olup, ekmeğine ve adına leke sürecek işler yapacağına ve bu işlerden kazanç elde edeceğine yorulur. Rüya sahibi hem kendi hem de ailesinin şerefini iki paralık edecek bir takım kirli işlere bulaşacaktır demektir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com