RÜYADA IRZ DÜŞMANI GÖRMEK

Rüyada ırz düşmanı görmek, hile ve düzen kuran, alçak yaratılışlı hain insanlara işaret eder. Rüyada ırz düşmanı görmek, cinsel zevki için her türlü yasa ve töreleri çiğnemekten çekinmeyen bir kimsenin varlığı ile tabir edilir. Zaafları yüzünden insanları kullanmaktan çekinmeyen, sonunun nereye gittiğini bile hesaplamayan cinsel duyguları zayıf olan aciz kişilerin olduğuna işaret eder.

Rüyada Irz Düşmanı Görmenin Anlamları

Rüyada ırz düşmanı yakalamak, gören kişinin kendine yakın hissetmesini sağlayan, girmiş olduğu işlerde zarara sokmaya çalışan yakın bir dostu gibi görülen kötü bir kişiyi fark ederek ona karşı almış olduğu önlemleri ifade eder. Rüyada ırz düşmanı görmenin tabiri zaafları yüzünden savunmasız zayıf kişilere zarar vermekten çekinmeyen sadece kendi çıkarları doğrultusunda hareket etmeyi seven bencil kişileri doğru yola çevirerek Allah katında günahlarını affettirmeye ve kişileri tövbe ettirmeye çalışan dini yönün fazlasıyla gelişmiş nail kimselere işaret eder.

Rüyada ırz düşmanı olduğunu görmek, rüya sahibinin çok yakında bir kötülüğe maruz kalacağına, başına oldukça kötü dertler açılacağına, hesaplamadığı yerlerden maddi ve manevi anlamda zararlar göreceğine, aile içinde yakın birini kaybedeceğine, istemiş olduğunun üzerinde çalışıp emek verdiği işinden hayır göremeyeceğine yorumlanır.

Rüyada birinin ırzına geçmek görmek, rüya sahibinin ırz konusunda bir yerde konferans verdiğini veya konuşma yaptığını görmesi o kimseye kötü niyet besleyen kişilerin bulunduklarına, ilk fırsatta bir saldırıya uğraması muhtemel olduğuna, bunun için de ihtiyatlı davranması gerektiğine işaret etmektedir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com