RÜYADA IRGAT GÖRMEK

Rüyada ırgat görmek, hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin yakında alacağı sevindirici habere, finansal külfeti olan tanımadığı bir kişiden kurtulmaya, zorluk çekmeden elde edilen altına, bir kaç gün içinde alınacak memnun edici habere, kısa bir zaman içinde duyulacak müjdeli havadise, samimi yaşlı bir adama, parasal yükü olan akrabadan uzak durulacağına, hünerli bir kişiye, yakında alınacak iyi gelişmelere, kısa zamanda alınacak memnun edici habere, malın verimli olmasına işaret eder.

Rüyada Irgat Görmenin Anlamları

Rüyada ırgat olmak, sosyal yaşamda tatmine, düşkünlükten sıyrılmaya, manevi yükü olan yabancıdan uzaklaşmaya, şöhrete kavuşmaya, yakında alınacak hayırlı haberlere, duygusal hayatın iyi olacağına, becerikli bir kişiye, refaha kavuşmaya, kazanca gelecek fazlalığa, iyi işler yapacağına işaret eder. Olumsuz olarak bu rüya fakirliğe ve değer kaybetmeye şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada ırgatlık yapmak, rüya sahibinin büyük bir sıkıntı içinde olduğuna işaret eder. Bir binada veya tarlada çalışan bir ırgat görmek, bir felaketin rüya sahibinin üzerinde dolaştığına; su gibi herhangi bir ikramda bulunduğunu görmek yakında refaha çıkacağına ve sevineceğine işarettir. Rüyada gören kişinin evinde veya tarlasında, yahut bahçesinde ırgat çalıştırdığını veya bir yerde kendisinin çalıştığını görmek, yakında kendi başına bir iş kuracağına, bir tanıdık vasıtasıyla bir şirket veya bir kuruma girerek orada oldukça önemli bir görev alacağına, maddi durumunun oldukça iyi bir hale geleceğine işaret eder.

Rüyada ırgat çalıştırmak, gören kişinin kendi başına bir iş kuracağına, oldukça önemli görevler alacağına, maddi durumunun düzeleceğine, uzun ve kısa mesafeli birden fazla yola gideceğine işaret eder.

Rüyada ırgata su vermek, veya yiyecek bir şey vermek rüya sahibinin yakın bir zaman içinde feraha çıkacağına işaret eder. Rüya sahibinin önünde mutlu ve huzur dolu günlerin kendisini beklediğine, aile içerisinde müjdeli bir haberin geleceğine, birden fazla kısmetin gerçekleşeceğine yorumlanır. Rüyada ırgata su vermek rüya sahibinin çok darda ve sıkıntıda olduğu bir vakit akrabalarından ya da çevresindeki dostlarından yardım alacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com